www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 39 dagen geleden)
Bedrijf:

Abecon wordt eerste Microsoft Dynamics Partner van Coresystems Benelux

Na lancering per 1 september jl. heeft ontwikkelaar van software en clouddiensten Coresystems Abecon benoemd als eerste Microsoft Dynamics business partner voor de Benelux. Hiermee versterkt Abecon haar productportfolio met de succesvolle Coresuite mobile cloudoplossingen: oplossingen voor de ontsluiting van bedrijfsinformatie via de cloud aan Field Sales- en Field Service Engineers.

“Abecon behoort tot één van de toonaangevende Microsoft Dynamics Partners in de Benelux voor zowel CRM, NAV als het AX platform. Met dit partnership kan Abecon met één cloudoplossing de drie genoemde Dynamics platformen mobiel toegankelijk maken. Klanten krijgen een kant en klare Cloudoplossing waarmee zij hun bedrijfsinformatie op een innovatieve- en gebruiksvriendelijke wijze mobiel kunnen ontsluiten naar hun buitendienst medewerkers. Dit biedt direct toegevoegde waarde, zeker in BYOD-omgevingen waar medewerkers met eigen smartphones of tablets werken”, zegt Steven Doesburg, managing director van Coresystems Benelux.

ERP-functies op je mobiel
“Mobiliteit is hot en staat hoog op de agenda van veel bedrijven”, aldus Constant van Limburgh, algemeen directeur Abecon. Veel bedrijven worstelen echter met de vraag hoe ze moeten omgaan met de toenemende mobiliteit van medewerkers en klanten en met het gebruik van bedrijfsinformatie buiten de grenzen van het eigen netwerk. “Coresuite mobile cloud biedt precies de mobiliteitsoplossingen en intuïtieve interfaces waar veel klanten momenteel om vragen. Het is de oplossing die voorziet in de gevraagde beveiligingsaspecten en voldoet aan de veranderende gebruiks- en investeringsmodellen van prijs per gebruiker per maand”

Over Coresystems
Onder het coresuite-label ontwikkelt het Zwitserse coresystems ag innovatieve mobiele oplossingen die het mogelijk maken dat lokale informatie uit het bedrijfssysteem via de cloud kan worden benut met behulp van op smartphones, tablets en laptops beschikbare apps. Met meer dan 75.000 gebruikers bij 5.500 klanten is coresystems de grootste internationale aanbieder van gestandaardiseerde aanvullende oplossingen voor SAP-producten voor het MKB. In het hoofdkantoor in Windisch (Zwitserland) en de vestigingen in Freiburg im Breisgau, Londen, New York, Miami, Shanghai, Sao Paulo en Waardenburg werken ca. 140 medewerkers. Het bedrijf heeft supportcentra in Galway en Kopenhagen en een ontwikkelcentrum in Cluj-Napoca. Meer informatie vindt u op www.coresystems.ch.

Over Abecon Informatiesystemen
Abecon verzorgt ontwerp, realisatie en ondersteuning van op Microsoft gebaseerde bedrijfs- en IT-oplossingen voor efficiënter (samen)werken. Kernactiviteit is het realiseren en implementeren van geïntegreerde ERP-, CRM- en BI-applicaties bij bedrijven in specifieke branches. Abecon combineert Microsoft- en branchekennis met doelgericht investeren in specifieke functionaliteit voor leveranciers in de zorg, logistiek, handel en productie, milieu en recycling, en opleiders en trainingsinstituten. Meer informatie is beschikbaar via www.abecon.nl.

Noot voor de redactie
Voor meer informatie of fotomateriaal kunt u contact opnemen met Nicole Rahusen, marketingmanager, nrahusen@abecon.nl of 035 695 1234.

Verstreken tijd: 14 jaar en 39 dagen
Abecon contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103991 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17614 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu