www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 37 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Nieuwe website voor accountants

Hoevelaken, 14 augustus 2012 – Twinfield, onderdeel van Wolters Kluwer Tax & Accounting, lanceert www.deonlineaccountant.com. Deze nieuwe website richt zich op accountants die niet alleen op de hoogte willen blijven van ontwikkelingen in hun vak, maar ook disciplines willen ontdekken die wat verder af staan van accountancy. Het doel van het blogplatform is accountants elkaar te laten inspireren. Gezamenlijk kunnen zij nieuwe mogelijkheden ontdekken, bijvoorbeeld op het vlak van ondernemen, social media en technologie.

De accountancybranche is met een vernieuwingsslag bezig. Steeds meer accountantskantoren streven ernaar hun dienstverlening te verdiepen en verbreden met behulp van nieuwe disciplines. Omdat bestaande media hier nog nauwelijks op in spelen, heeft Twinfield het voortouw genomen en het nieuwe online platform deonlineaccountant.com gelanceerd. Accountants die de nieuwe wereld willen ontdekken en een brede blik willen ontwikkelen kunnen hier kennis opdoen en ervaringen uitwisselen.

Blogs
Op deonlineaccountant.com zijn verschillende blogs te vinden. Deze blogs zijn verdeeld in de categorieën onderzoek, vaktechniek, marketing, technologie en inspiratie. Lezers worden uitgenodigd om te reageren of zelf een blog te schrijven. ‘Op de site vind je de laatste innovaties, trends en veranderingen voor de online accountant. Dit wordt aangevuld met tips, ervaringen van andere online accountants, handige checklists en verhalen van bedrijven en mensen die voorlopen en anderen graag uitdagen’, vertelt Robert van Geenhuizen, Strategic Creative Marketeer bij Twinfield.

Innovatieve accountants
Volgens Van Geenhuizen moet de accountant wel vernieuwen om aan de veranderende vraag te voldoen. ‘De omzet van accountant- en administratiekantoren is in het eerste kwartaal van 2012 met 2,4 procent gedaald in vergelijking met hetzelfde kwartaal een jaar eerder. De verwachting voor heel 2012 is nog erger: een daling van 3 procent. Dat heeft een reden.’ Juist nu is het van belang dat accountants mee bewegen met de markt en zich verder ontplooien. Van Geenhuizen: ‘We willen gezamenlijk met online accountants de nieuwe wereld ontdekken; wederzijds kennis en ervaringen delen.’

Naast het organiseren van de jaarlijks terugkerende Nationale Accountancydag (NAD) is de website voor Twinfield een volgende stap in het bieden van relevante informatie aan en het voeren van gesprekken met accountants.

Over Twinfield
Twinfield International N.V. is marktleider op het gebied van online boekhouden in Europa en onderdeel van Wolters Kluwer Tax & Accounting. Wolters Kluwer is wereldwijd marktleider in fiscale, boekhoud- en auditdiensten. Online boekhouden via Twinfield richt zich op flexibel boekhouden voor zowel kleine als grote organisaties. Hierbij wordt op een efficiënte, veilige en directe manier informatie gedeeld tussen administratie- of accountantskantoor en ondernemers. Voor meer informatie zie www.twinfield.nl.

Voor meer informatie voor de pers:
Twinfield
Ernst-Jan Willemsen
T:+31 (0)33 467 7000
E: ejwillemsen@twinfield.com

L&DJ PR
Maartje van Oeveren
T: +31 (0) 20 421 0565
E: maartje@l-dj.nl

Het persbericht is ook hier te vinden.


Verstreken tijd: 14 jaar en 37 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Twinfield contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu