Gebr. Ferwerda b.v., AD Grossier voor Noord Nederland, heeft een nieuw pand geopend aan de Autoboulevard in Dokkum. Vanuit de nieuwe vestiging op de Zuiderschans in Dokkum bedient het bedrijf omliggende bedrijven met auto-, truck- en tractoronderdelen, industrie- en autolakken. Daarnaast beschikt het over eigen werkplaatsen en verzorgt het technische trainingen. Het is de negende vestiging van het familiebedrijf, naast Leeuwarden, Drachten, Heerenveen, Lelystad, Sneek, Hoogeveen, Meppel en Zwolle.
Al sinds 1933 is Ferwerda onderdelenleverancier. In dat jaar startte de firma in Dokkum met een kleine voorraad auto-onderdelen. Met de nieuw geopende vestiging bereikt het bedrijf een mijlpaal in zijn bijna 80-jarige bestaan. Voor de eigenaren van het bedrijf is de kerngedachte achter de onderneming in al die jaren dezelfde gebleven. Jan William van Dort, die samen met Ida van Dort als derde generatie de directie voert over Gebr. Ferwerda b.v., zegt hierover: "Wij zijn een echt familiebedrijf dat midden in de samenleving staat. Service voor onze klanten vanuit een persoonlijke benadering staat dus voorop. Het beste bewijs dat die aanpak succes heeft, is ons nieuwe pand. Voor de toekomst betekent dit dat we onze klanten in de regio Dokkum nog beter van dienst kunnen zijn."
De opening van het nieuwe pand in Dokkum werd 5 juli jl. feestelijk gevierd met een Open Dag voor collega's uit de andere vestigingen, zakelijke relaties en vrienden en familie van de medewerkers van Ferwerda. Bij die gelegenheid presenteerden een aantal toeleveranciers en partners zoals Turbo Hoet, GMTO, SKF, Vredestein, Hitachi, Facom, Sonax, KAWE en DeWalt, hun nieuwste aanbod.
Over AD Benelux
AD Benelux is de op één na grootste distributeur van automaterialen, gereedschappen en equipment voor de Nederlandse en Belgische aftermarket. De centrale vestiging in Oosterhout (NL) draagt hierbij zorg voor de logistiek, helpdeskondersteuning, marketing en training. AD Benelux maakt deel uit van het Europees opererende AutoDistribution International (ADI). Het netwerk van ADI bestaat uit ruim 2.000 grossiervestigingen verdeeld over 27 landen. Voor meer informatie:
www.adbenelux.com.
Noot voor de redactie (niet voor publicatie): Voor meer informatie:
Hogeresolutie beeld is op te vragen bij:
Automotive PR Nederland
Cas Heuvelmans
E-mail:
Cheuvelmans@automotivepr.com
Tel.: 085-4011367