ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 79 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Systeembeheerder Fouad Makioui start bij neomax

Almere, 23 juli 2012neomax, IT-detacheerder op het gebied van beheer, support en infrastructuur, heeft Fouad Makioui (26) aangenomen als systeembeheerder. Fouad is gedetacheerd bij Karakter, expertisecentrum voor zorg en kennis rond complexe kinder- en jeugdpsychiatrie. Hier is hij werkzaam als senior systeembeheerder aanbod en houdt zich bezig met de ontwikkeling, begeleiding en implementatie van nieuwe IT-projecten.

Voordat Fouad bij neomax startte, was hij maar liefst acht jaar werkzaam bij Jan de Rijk Logistics in Roosendaal als systeembeheerder. Hier heeft hij de nodige IT-ervaring opgedaan aan de hand van diverse projecten; van het optimaliseren van de netwerkinfrastructuur tot het opzetten van een nieuwe Microsoft-omgeving.

“Op het moment dat ik ging verhuizen, ben ik op zoek gegaan naar een nieuwe baan”, zegt Fouad. “Al snel kwam ik in contact met neomax en het bedrijf sprak me direct aan. Het is een jonge en innovatieve organisatie, waar veel ruimte is voor ambitie. Binnenkort start ik met de Masteropleiding ICT Management en de komende 2,5 jaar zal ik werken en leren combineren om uiteindelijk als ICT-manager aan de slag te gaan. Zowel neomax als Karakter ondersteunen het realiseren van deze doelstelling en het is prettig dat ik naast het leren ook in de praktijk mijn kennis kan blijven verbreden.”

“Fouad heeft de afgelopen jaren al veel ervaring opgedaan, ook op leidinggevend gebied”, licht Stephan Bosman, directeur van neomax, toe. “Hij is een echte specialist op het gebied van open source en Microsoft. Bij Karakter krijgt hij nu de kans om zich verder te ontwikkelen door mee te denken over innovatieve, nieuwe projecten en deze ook te implementeren en te begeleiden. De stap naar ICT-manager is hierop een mooi vervolg. Het combineren van werken en leren is de beste manier om zowel je hard als soft skills te blijven ontwikkelen en dat stimuleren wij graag.”


Fouad Makioui, systeembeheerder bij neomax.

Over neomax
Neomax is een Nederlandse IT-detacheerder actief op het gebied van beheer, support en infrastructuur. In alles wat neomax doet, staat “first people, then systems” voorop. Om deze visie kracht bij te zetten, heeft het bedrijf twee doelstellingen die ten grondslag liggen aan alle activiteiten. Neomax wil partner zijn van 500 van de top 500 bedrijven in Nederland en wil dat elke IT’er neomax op zijn CV wil hebben staan. Om dit te bereiken deelt neomax kennis met IT-managers en kijkt samen met hen naar competentiemanagement en wat nodig is om de IT-afdeling tot een succes te maken. Door haar goede netwerk staat neomax in nauw contact met de doelgroep, gaat de dialoog aan met potentiële kandidaten en weet wat hen beweegt. Deze informatie is voor IT-managers van toegevoegde waarde, neomax vertelt hen wat ze moeten bieden om iemand met de juiste skills binnen te halen en te boeien. Neomax focust voor haar medewerkers op interessante opdrachten en opleidings- en ontwikkelingsmogelijkheden. Naast certificeringen zet het bedrijf in op de ontwikkeling van de soft skills van IT’ers. De focus op partnering met klanten en IT-professionals zorgt ervoor dat de beste match wordt gemaakt; niet alleen op hard skills, maar juist op de soft skills. Inmiddels heeft neomax meer dan 100 gekwalificeerde IT-professionals in dienst, zowel Young Professionals als specialisten met jarenlange ervaring. Zij ondersteunen dagelijks het succes van de klanten. Neomax is betrokken en biedt op maat en kwaliteitgerichte dienstverlening. Het bedrijf is NEN 4400-1 gecertificeerd en is gevestigd in Almere. Voor meer informatie zie: www.neomax.nl.

Meer informatie:
Marcommit PR
Femke Jansen
neomax@marcommit.nl
035-5822730

Verstreken tijd: 14 jaar en 79 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Neomax|Olgreen contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR