ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 3 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

IFS lanceert nieuwe IFS Touch App ‘Notify Me’

EINDHOVEN, 26 APRIL 2011

IFS lanceert IFS Notify Me, een nieuwe zakelijke app voor smartphones. Notify Me is onderdeel van de serie IFS Touch Apps, die zorgt voor mobiliteit binnen IFS Applications, de ERP-oplossing van IFS. Notify Me vereenvoudigt de routematige goedkeuring van inkoopopdrachten en onkostendeclaraties. Hierdoor besparen managers tijd en geld.

IFS Notify Me is per direct beschikbaar in de Apple App Store en de Android Market. Volgens recent onderzoek naar mobiliteit op de werkplek besteedt het middenmanagement in een organisatie gemiddeld tien procent van de werkweek aan goedkeuringen en gerelateerde taken. TMS Stifo voerde dit onderzoek uit in opdracht van IFS.

De IFS Touch Apps zijn ontwikkeld om mobiele werknemers een probleemloze gebruikerservaring te bieden. De apps zijn vooral gericht op taken die in korte tijd zijn uit te voeren. Zij presenteren alleen de informatie die de gebruiker nodig heeft. Een gebruiker hoeft niet of nauwelijks informatie in te voeren. De app is op elk moment te verlaten, waarbij een gebruiker taken later kan afmaken.

“Er bestaan veel apps, waaronder goede en ook veel minder goede. Bij IFS is de gebruikerervaring cruciaal in alles wat we doen. Dat betekent dat we onze apps ontwikkelen met als uitgangspunt de telefoon en het aanraakscherm. De apps zijn een aanvulling op onze bestaande mobiele oplossingen voor serviceafdelingen en onze voor mobiel gebruik vriendelijke IFS Enterprise Explorer-interface. Het uitrollen van de IFS Touch Apps is een nieuwe mijlpaal in onze inspanningen om de mobiele werknemer te ondersteunen”, zegt Dan Matthews, CTO van IFS.

IFS dicht de kloof tussen de zich snel ontwikkelende wereld van de smartphones en de apps en de langzamer bewegende wereld van de ERP-software. Dat gebeurt met behulp van unieke cloud-technologie. In plaats van direct communiceren met de ERP-back-end leggen de apps verbinding met services in de IFS Cloud. “Dit is een voorbeeld van onze praktische benadering van cloud computing, Wij laten klanten kiezen uit cloud-applicaties die hen het meeste voordeel bieden. Het combineren van services in de cloud met de IFS Applications-software maakt het makkelijk voor gebruikers om apps zelf te activeren. De IT-afdeling kan de apps makkelijk aanbieden en alle apps beschikken over krachtige ingebouwde beveiliging”, aldus Matthews.

Over IFS

IFS is een beursgenoteerd bedrijf (OMX STO: IFS) opgericht in 1983. IFS ontwikkelt, levert en implementeert de ERP-suite IFS Applications™. Deze ERP-suite is een complete, op componenten gebaseerde oplossing, gebouwd op SOA-technologie. IFS richt zich op organisaties met flexibele bedrijfsprocessen, waar (een van) de volgende kernprocessen centraal staan: service- & asset-beheer, productie, supply chain of projecten. Het bedrijf werkt voor 2.000 klanten in vijftig landen en heeft 2.700 medewerkers in dienst. IFS behaalde in 2010 een netto-omzet van 271 miljoen euro. Meer informatie is te vinden op www.ifsworld.com.

Contactinformatie:

IFS
Petra Tuitert
Marketing Manager Benelux
+31 (0)40 292 32 92
Petra.tuitert@ifsworld.com

LVTPR
Nienke Geudeker
+31 (0)30 65 65 070
ifs@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 3 dagen
IFS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR