www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 33 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

O’Neill Europe kiest voor SafeNet voor authenticatie mobiele medewerkers

Multifactor-authenticatie voor mobiele medewerkers van surf-, sneeuw- en lifestylekledingmerk

IJsselstein, 27 maart 2012 – SafeNet levert zijn multifactor-authenticatieoplossingen aan het surf-, sneeuw- en lifestylekledingmerk O’Neill. Met deze oplossingen garandeert het bedrijf dat O’Neill-medewerkers via tablets en andere mobiele apparaten veilige toegang hebben tot het bedrijfsnetwerk en de -data.

O’Neill Europe is al vijf jaar een tevreden klant van SafeNet. Het bedrijf zet nu ook MobilePASS van SafeNet in. Dit is een softwaregebaseerde, meerlaagse authenticatieoplossing die automatisch OTP-wachtwoorden (one-time password) genereert op de mobiele apparaten van gebruikers. O’Neill zet de oplossing in op het SafeWord 2008-authenticatieplatform. Het kledingmerk wil medewerkers de flexibiliteit bieden om overal te werken en veilig toegang te krijgen tot de belangrijkste applicaties en bedrijfsdata, zoals ontwerpen, materialen en productiedetails. Tegelijkertijd wil O’Neill de mogelijke (financiële) gevolgen van datadiefstal tot een minimum beperken. Met de SafeNet-oplossingen biedt het bedrijf zijn medewerkers diverse authenticatiemethoden op uiteenlopende mobiele apparaten en platforms, waaronder iPhone-, BlackBerry-, Android-, Java- en Windows Phone-toestellen.

Peter Maljaars, hoofd ICT van O’Neill: “Recente datalekken onderstrepen de noodzaak van een meerlaagse aanpak van beveiliging met gedegen policies en krachtige authenticatie om het netwerk vanaf mobiele apparaten te benaderen. De inzet van SafeWord en MobilePASS in onze organisatie verliep eenvoudig. De mogelijkheid om onze authenticatieoplossingen centraal te beheren, is essentieel om controle te houden over onze data.”

De MobilePASS-oplossing van SafeNet is online te installeren en maakt een centraal beheer van heterogene eindpuntapparatuur in een veilige omgeving mogelijk. Dit in combinatie met de hardware- en softwarematige multifactor-authenticatie heeft ervoor gezorgd dat O’Neill mobiele apparaten kan integreren in de oplossing, zonder de authenticatie-back-end uit te breiden. Daarnaast zijn de SafeNet-oplossingen dusdanig schaalbaar, dat ze snel zijn uit te breiden. Nieuwe mobiele medewerkers zijn eenvoudig toe te voegen, wat past bij de opkomende Bring Your Own Device-strategie (BYOD) binnen bedrijven.

Gary Clark, vicepresident Sales en Business Operations EMEA van SafeNet: “Onze centraal beheerde authenticatieoplossingen bieden de veiligheid, de flexibiliteit en het gebruiksgemak waardoor het internationaal gerenommeerde merk O’Neill maximale controle heeft over zijn data. Tegelijkertijd hebben alle medewerkers onderweg toegang tot applicaties en data.”

Over SafeNet, Inc.
SafeNet, Inc., opgericht in 1983, is een van de grootste bedrijven op het gebied van informatiebeveiliging ter wereld. Toonaangevende organisaties wereldwijd vertrouwen op SafeNet voor de bescherming van hun meest gevoelige data. De datacentrische benadering van het bedrijf richt zich op de bescherming van informatie gedurende de gehele levenscyclus: van het datacenter tot in de cloud. Meer dan 25.000 klanten in commerciële ondernemingen en overheidsinstellingen vertrouwen op SafeNet voor de bescherming van, en de toegang tot gevoelige gegevens, het verminderen van risico's, het toezien op naleving en het beveiligen van virtuele en cloud-omgevingen.

Voor meer informatie:

Progress Communications
Inger Hund / Erik Sloots
Tel.: +31 (0)20 363 11 52
E-mail: SafeNet@progresscommunications.nl
www.persberichtonline.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 33 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
SafeNet-Inc contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl