www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 62 dagen geleden)
Bedrijf:

Gemeente Zoetermeer gunt Europese aanbesteding opslag en back-up aan i³ groep

Vianen, 14 maart 2012

In november 2011 heeft i³ groep de opdracht van de Europese aanbesteding opslag en back-up van de gemeente Zoetermeer gegund gekregen.

De bestaande infrastructuur voldeed niet meer aan de wensen en eisen van de gemeente en kon evenmin verder worden uitgebreid. Het uitgeschreven doel van de opdracht was de levering, installatie en inrichting van twee redundant uitgevoerde storage area networks, bijbehorende beheersystemen, een tape back-upsysteem, migratie van de data, onderhoud en ondersteuning van de nieuwe systemen voor een periode van vijf jaar en de opleiding van vijf beheerders. Als onderdeel van het totale project zijn verschillende diensten voor de gemeente Zoetermeer uitgevoerd.

‘De levering en implementatie van het project ‘opslag en back-up met bijbehorende dienstverlening’ is inmiddels vakkundig en naar tevredenheid voor onze organisatie uitgevoerd’, aldus de heer Philip Groeneweg, IT manager van de gemeente.

De gemeente Zoetermeer telt ongeveer 120.000 inwoners en circa 1.200 personeelsleden die werkzaam zijn bij de Directies Stad, Inwoners en Bedrijfsvoering. Het is een slagvaardige en moderne organisatie die vooruit kijkt naar de toekomst en waar de burger centraal staat.

Over i³ groep:
De doelstelling van i³ groep is het integreren van informatie infrastructuren. i³ groep is uw partner voor het adviseren, ontwerpen, leveren, implementeren en onderhouden van informatie infrastructuren. Gebaseerd op jarenlange ervaring is i³ groep een kennisorganisatie die, in combinatie met kwalitatief hoogwaardige oplossingen, in staat is een flexibele en stabiele informatie infrastructuur te realiseren en naadloos in uw organisatie te integreren.

Martine Toussaint
Marketing & Communicatie
mtoussaint@i3-groep.nl

www.i3-groep.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 62 dagen
i³ groep contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl