www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Global Knowledge start samenwerking met Hodac Training in Noord-Nederland

Nieuwegein, 1 maart 2012 - Global Knowledge, ’s werelds grootste onafhankelijke IT-opleider, gaat met IT-opleider Hodac Training, voorheen opererend onder de naam Compu’Train Noord, samenwerken om haar brede opleidingenportfolio aan te bieden en uit te voeren in Noord-Nederland. Hodac Training krijgt daarbij als eerste partij in Nederland het predicaat Global Knowledge Partner.

Door de samenwerking met Hodac Training wordt het voor cursisten gemakkelijker een training van Global Knowledge te volgen in de Noordelijke provincies Drenthe, Friesland en Groningen. Cursisten die voorheen voor een training afreisden richting Zwolle, Nieuwegein of een van de andere traininglocaties van Global Knowledge, kunnen nu aanzienlijk dichterbij hun trainingen volgen. Met vestigingen in Groningen en Drachten beschikt Hodac Training over twee hoogwaardige, toegankelijke locaties om mensen op te leiden.

Bij Hodac Training ziet men een sterke behoefte onder haar klanten om de trainingen in de eigen regio te kunnen volgen. Door de samenwerking met Global Knowledge kan hier beter invulling aan worden gegeven. Hodac training zal de opleidingen van Global Knowledge gaan verkopen en faciliteren. Daarbij komt de nadruk te liggen op trainingen voor IT-professionals, inclusief trainingen op het gebied van ITIL, PRINCE2 en Management & Vaardigheden.

Piet Hompus, Algemeen Directeur bij Global Knowledge, noemt de samenwerking een logische manier om klanten nog beter te bedienen. “Zeker in de huidige tijd moeten we goed blijven beoordelen hoe we nog strakker bij de behoefte van de klant kunnen aansluiten. Dat uit zich niet alleen in de vorm en inhoud van de trainingen, maar ook in de momenten en de locaties wanneer en waar trainingen gevolgd kunnen worden. Door deze samenwerking zullen we voor veel partijen in Noord-Nederland een logische keuze worden als IT-opleider.”

Voor Sietze Hospes, Algemeen Directeur van Hodac Training, staat voorop dat er een goede ‘klik’ is tussen beide partijen: “Wat we tot dusverre hebben ervaren, is een grote betrokkenheid vanuit Global Knowledge om dit gezamenlijk tot een succes te maken. Ze luisteren naar onze wensen, zodat we op een goede manier invulling kunnen geven aan onze ambitie om de grootste IT-opleider van Noord-Nederland te worden.”

Het aanbod van trainingen op de locaties Groningen en Drachten is per direct beschikbaar via www.globalknowledge.nl.

###

Over Global Knowledge
Global Knowledge is de grootste onafhankelijke aanbieder van bedrijfstrainingen voor IT en management professionals. De onderneming levert een breed spectrum aan praktijk- en theoriecursussen voor IT'ers en projectmanagers. De trainingen kunnen in diverse leermethodieken worden aangeboden – klassikaal in eigen opleidingscentra of op locatie bij de klant, en via Internet. Global Knowledge heeft computerondernemingen, profit-, non-profitorganisaties en overheidsinstellingen geholpen kennis en kunde om te zetten in hogere productiviteit van medewerkers, klanten en distributiepartners.

Global Knowledge werd in 1995 opgericht en telt wereldwijd meer dan 1200 medewerkers. De onderneming heeft haar hoofdkantoor in het Amerikaanse Cary, North Carolina en is eigendom van de Amerikaanse investeringsmaatschappij Mid Ocean Partners.

In Nederland heeft Global Knowledge vestigingen in Nieuwegein, Amsterdam, Zoetermeer, Rotterdam, Eindhoven, Zwolle en met ingang van 1 maart 2012 ook in Groningen en Drachten.

Ga voor meer informatie naar www.globalknowledge.nl

Over Hodac Training
Hodac Training is in 2006 opgericht en gestart met het aanbieden van IT opleidingen voor eindgebruikers en IT professionals onder de naam Compu’Train Noord. Vanuit haar trainingslocaties in Drachten en Groningen verzorgt Hodac Training IT opleidingen voor de noordelijke markt (Friesland, Drenthe en Groningen).

Hodac Training zet haar activiteiten per 1 maart 2012 voort onder de naam Global Knowledge.

Noot voor de redactie
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Dick Goettsch
Marketing Manager
Global Knowledge
T: 030 – 60 89318
E: dick.goettsch@globalknowledge.nl

Emile Idzenga
AxiCom
T: 020 – 754 69 82
E: emile.idzenga@axicom.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 130 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Global Knowled.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR