Hoofddorp, 27 februari 2012 — Aspect, leverancier van
klantcontact- en
Microsoft platform-oplossingen, maakt bekend dat
www.Golfbreaks.com, een van de grootste touroperators van golfreizen in Europa, voor Aspect heeft gekozen voor de integratie van het customer relationship management (CRM) systeem, web chat, telefoon en e-mail tot een gestroomlijnd systeem. Samen met Dell zal Aspect de Aspect Unified IP v7 en workforce optimization applicaties implementeren en integreren met door Dell geleverde Microsoft Lync en Microsoft Dynamics CRM in het in Windsor (UK) gebaseerde contact center.
“Nu er meer klanten dan ooit bij ons boeken, moesten we die groei het hoofd zien te bieden zonder uitbreiding van het personeel, door meer te doen met minder,” zegt Steve Hemsworth, Managing Director bij Golfbreaks.com. “Onze klantenservice is de reden dat klanten bij ons terug blijven komen, maar toen de vraag groeide, legde het gebrek aan kanaalintegratie een grote last op onze mensen en systemen, onder meer door alle administratie. De voorkeur van klanten voor het contactkanaal verandert, net als de tijdstippen waarop ze contact zoeken. We hebben onze openingstijden al verruimd met meer dan 30%. Naar verwachting zal de nieuwe ondersteuning van SMS en e-mail - net als de integratie met ons CRM-systeem – het boeken gemakkelijker en sneller maken dan ooit.”
Met het duidelijke doel voor ogen om de prominente leverancier van golfvakanties te worden, ondervindt Golfbreaks.com snelle en lange-termijngroei. De bestaande IT-infrastructuur van de gespecialiseerde touroperator’ was niet in staat om de bedrijfsdoelstellingen volledig te ondersteunen en om genoeg flexibiliteit te bieden om de manier waarop het bedrijf interacties heeft met de klanten verder te ontwikkelen. Golfbreaks.com selecteerde Aspect om de klantenservice te transformeren teneinde tegemoet te komen aan de groeiende vraag en het boekingsproces voor de klanten te verbeteren zonder uitbreiding van het personeelsbestand. De populariteit van het golftoerisme onder mensen van alle nationaliteiten en leeftijden groeit, hetgeen het tot een concurrerende en met een omvang van $17 miljard een aantrekkelijke markt maakt voor touroperators.
“Golfbreaks.com ziet dat de veranderende manier waarop consumenten willen dat ze bejegend worden een meer geavanceerde en geüniformeerde aanpak van de klantinteractie vergt,” zegt Mark King, senior vice president Europe & Africa van Aspect. “Het is geweldig om te zien hoe de inzet van Aspect Unified IP v7 een dynamische klantcontactoplossing tot stand brengt die rijkere en kosteneffectievere klantinteracties realiseert.”
Aspect’s spraaktechnologie is al live bij Golfbreaks.com. Deze zomer volgen CRM, web chat, e-mail, gespreksregistratie en blended interaction voor agents die meerdere kanalen afhandelen.
In samenwerking met Dell’s projectteam ter plekke zal Aspect de multi-media applicaties integreren met Microsoft Lync en Microsoft Dynamics CRM, met Dell’s servers en operating system als basis. Aspect heeft Golfbreaks.com ook voorzien van een software developer’s kit en van complete training in Payment Card Industry (PCI) compliance, inclusief gespreksregistratie, voor de veilige afhandeling van de creditcardgegevens van de klanten.
“We verwachten een snelle return on investment. We hoeven ons personeelsbestand niet uit te breiden. En er zijn meer voordelen, waaronder verkorting van de afhandelingstijd van gesprekken, hetgeen de kosten per interactie natuurlijk verlaagt. Speciaal als ze worden gecombineerd met goedkopere kanalen zoals e-mail,” zegt Hemsworth.
De beoogde doorlooptijd voor de implementatie van het spraakgedeelte was 12 weken, maar de teams wisten het project af te ronden in een kleine acht weken en ruim binnen het budget. Dit komt op het conto van zowel de teams van Aspect en Dell – als op de professionaliteit van Golfbreaks.com bij het in dienst nemen van het systeem.
Over Aspect
Aspect is de vooroplopende leverancier van klantcontact- en Microsoft platform-oplossingen. Kijk voor meer informatie op
www.aspect.com.
Volg Aspect op Twitter via
www.twitter.com/AspectUC. Lees de blogs op
blogs.aspect.com.
Aspect, Productive Workforce, Optimized Collections, Blended Interaction and Aspect Software are either trademarks or registered trademarks of Aspect Software, Inc., in the United States and/or other countries. The names of other companies and products mentioned herein may be the trademarks of their respective owners.
Perscontacten:
Theo Loth (Loth PR Writing), +31652 322 210,
theo@loth.nl
Edwin Paauwe (Aspect), + 31620 494 020,
Edwin.paauwe@aspect.com