www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 136 dagen geleden)
Bedrijf:

GEEF GRIEKENLAND EEN KANS

AMSTERDAM, vrijdag 24 februari 2012 – Griekenland heeft zichzelf één van de meest extreme bezuinigingsprogramma’s in de geschiedenis opgelegd. Flinke verhogingen van belastingen plus drastische verlagingen van pensioenen en lonen hebben het initiële begrotingstekort teruggebracht van € 29,7 miljard naar € 5,1 miljard in minder dan twee jaar. Deze maatregelen hebben inmiddels dramatische gevolgen voor elke Griek.

De Griekse economie zit straks in het vijfde opeenvolgende jaar van recessie. Al 21 procent van de Grieken is werkloos en dat is één van de hoge prijzen die de Grieken betalen.
Er zijn zaken vertraagd, maar de Grieken zijn vastbesloten om te hervormen, te herstellen en in de toekomst verder te groeien. De Griekse samenleving wil de kans krijgen om de economie te herstellen, maar om dat te kunnen doen moet het stereotype dat miljoenen hardwerkende en belasting betalende Grieken oneerlijk typeert verdwijnen. Griekenland hoopt dat Europa de focus legt op de doelstellingen die worden behaald, en dat ook zij gaat geloven in de Griekse toekomst.

Dit weekeinde zal in diverse Europese dagbladen een advertentie komen met deze boodschap: “Alles wat we vragen: geef Griekenland een kans.”

Dit is een initiatief van een collectief uit het Griekse bedrijfsleven. Deze groep stelt zich ten doel om te zorgen dat de offers die elke Griek maakt en zal moeten maken niet voor niets zullen zijn.

Meer informatie: www.greeceischanging.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 136 dagen
Greeceischangi.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR