ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 94 dagen geleden)
Bedrijf:

emporia Telecom op het Mobile World Congress

  • genomineerd voor Globile Mobile Award
  • introductie van een serie handige diensten

Leiden, 24 februari 2012 - emporia Telecom is ook dit jaar weer aanwezig op het Mobile World Congress '12 in Barcelona en heeft een nominatie in de wacht gesleept voor een Global Mobile Award, georganiseerd door de GSM Association. Het bedrijf, marktleider op het gebied  van mobiele telefoons voor senioren, is genomineerd in de categorie ‘Best Feature Phone or Entry Level Phone’.

Eveline Pupeter, algemeen directeur van emporia Telecom vertelt: “Het is een grote eer om genomineerd te zijn voor deze prijs. Het geeft aan dat de jury ons erkent in onze inspanningen voor de miljarden senioren wereldwijd. Na twintig jaar waarin we het belang van de oudere gebruiker voorop hebben gesteld, is het een speciaal moment om genomineerd te worden voor deze prestigieuze prijs in de mobiele industrie."

De prijs voor ‘Best Feature Phone or Entry Level Phone’ wordt op 28 februari tijdens het Mobile World Congress in Barcelona uitgereikt.

Nieuwe diensten voor emporia-gebruikers
Dit jaar introduceert emporia voor de eerste keer een aantal handige diensten voor mensen die denken dat high-tech apparaten te ingewikkeld zijn. Om de diensten te demonstreren staat de stand van emporia in het teken van drie thema’s:

  • Memo-fit-games
  • Safety-net
  • Picture-sharing

Ook het Engineering Design Center van de Cambridge University is dit jaar weer aanwezig met een informatiehoek.

Interviews met het team van emporia
U kunt tijdens een één-op-één-interview dieper ingaan op de ontwikkelingen voor seniorentelefonie en de productlijn van emporia. Voor de Benelux is Country Manager Véronique Adriaens beschikbaar voor een interview of één van de volgende personen:

Albert Fellner, founder and co-owner
Ian Hosking, Usability-specialist, University of Cambridge
Boris Nemsic, Member of the Advisory-Board, Expert in Telecommunications
Robert Bauer, Member of the Advisory Board, Expert in Organizational Design

U kunt een interview aanvragen via: emporia@pridepr.nl

emporia is te vinden in hal 8, stand A139.

### 

Over emporia
emporia Telecom is een familiebedrijf , opgericht in 1991. emporia Telecom ontwikkelt, produceert en verkoopt mobiele telefoons voor de 50+ generatie. emporia Telecom staat synoniem voor eenvoudige, grenzeloze communicatie. Gebruikers bedienen de telefoon op basis van oriëntatie in plaats van een veelvoud aan functies. emporia Telecom heeft 65 personen in dienst. Een derde van het personeelsbestand werkt op de research & development afdeling waar met name onderzocht wordt hoe technologie ertoe kan bijdragen dat complexe processen voor senioren zo eenvoudig mogelijk gemaakt worden. emporia Telecom  is de wereldwijde markt- en technologieleider op het gebied van mobiele telefonie voor senioren. Het Oostenrijkse bedrijf is gezeteld in Linz en is momenteel actief in 22 landen. Meer informatie op www.emporia.eu

Voor meer informatie (niet voor publicatie)
emporia Telecom
Robbert Minderhoud/ Karlijn Stoelinga
+31 (0) 71 568 00 28
emporia@pridepr.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 94 dagen
emporia Teleco.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl