ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 17 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Gemeente Den Haag als één van de eerste grote gemeenten op IPv6 internet

Sliedrecht | 9 Juni 2011: In opdracht van de gemeente Den Haag heeft Getronics samen met SecureLink de gemeente Den Haag aangesloten op het IPv6 internet. De gemeente Den Haag heeft inmiddels de beschikking en werking over een /32 publiek subnet! De externe DNS van de gemeente Den Haag is opgezet met IPv6 en de zone denhaag.nl is IPv6 ready.

“De gemeente Den Haag loopt voorop en wij nodigen iedereen uit in ons nieuwe stadsdeelkantoor Leyweg om de IPv6 implementatie te komen testen. Extra trots zijn wij dat wij dit project op de zogeheten IPv6 dag wereldwijd (www.worldipv6day.org/faq/) op 8 juni hebben gerealiseerd. Iedereen spreekt over IPv6, maar om het als één van de eerste gemeenten ook daadwerkelijk operationeel te hebben is toch een mooie Haagse primeur!”, aldus Glenn Lutke Schipholt van de gemeente Den Haag.

“Het is relatief eenvoudig om IPv6 op te zetten met de Infoblox oplossing die is geïmplementeerd bij de gemeente Den Haag. De zogeheten glue-records worden automatisch toegevoegd en de realisatie van een dual-stack infrastructuur is op deze manier overzichtelijk en eenvoudig. Ook de DNSSEC implementatie kent het zogeheten “one-click” principe in de Infoblox oplossing. Dit is een verademing ten opzichte van de vele stappen die je in andere systemen moet nemen”, aldus Peter Mesker van SecureLink.

Over SecureLink | SecureLink is een vooraanstaande Benelux georiënteerde security en networking integrator. SecureLink onderscheidt zich door haar security en networking specialisatie, voorname vendor statussen, managed services en een ongekend hoge klanttevredenheid. Dit gecombineerd met een gestage groei van omzet en organisatie. SecureLink is veelvuldig beloond met awards van de meest vooraanstaande security vendors in de industrie. Haar visie, oplossingen en onderscheid laten zich doorvertalen naar twee woorden | Go Secure!

Voor meer informatie over dit bericht kunt u contact opnemen met:

Marina Spelbrink
Marketing Manager
SecureLink Nederland B.V.
Trapezium 224
3364 DL Sliedrecht

T +31 (0)88-1234 200
F +31 (0)88-1234 222
M +31 (0)6-12793 443
marina.spelbrink@securelink.nl
www.securelink.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 17 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Orange Cyberde.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Geotab
Logo Vultr
Logo Proofpoint
Logo SUE
Logo Whizpr
Logo Deel
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103552 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17342 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl