www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 67 dagen geleden)

FinchLine sluit zich aan bij branchevereniging voor marktonderzoek MOA

Nieuwegein, 3 mei 2011 – FinchLine, de social media-analysetool van HowardsHome, sluit zich aan bij de brancheorganisatie voor markt- en opinieonderzoek MOA. Hiermee is Finchline als eerste social media-analysetool in Nederland lid van de MOA. Door aansluiting bij de MOA draagt FinchLine bij aan de erkenning van social media-analyse als instrument voor markt- en mediaonderzoek.

FinchLine neemt binnen de MOA deel aan een Task Force die als doel heeft om het speelveld rondom nieuwe informatieleveranciers op het gebied van social media research (SMR) in kaart te brengen. Daarbij staan kwaliteitsstandaarden en gedragscodes centraal. FinchLine verwacht dat regelgeving en richtlijnen in de nabije toekomst de manier gaan beïnvloeden waarop gegevens worden verzameld en geanalyseerd.

Over FinchLine
FinchLine stelt marketing- en communicatieprofessionals in staat om inzicht te krijgen in online nieuws en discussies. Dit levert waardevolle informatie op over belangrijke online discussiethema’s, mediagebruik en influencers op het web. Deze manier van marktonderzoek is door de opkomst van social media en de mogelijkheid om deze te analyseren, sterk in opkomst.

Noot voor de redactie (niet voor publicatie):

Over de MOA
De MOA is een vereniging voor bedrijven en instellingen die zich bezighouden met Market Research en Marketing Intelligence. De MOA heeft als doel de kwaliteit van markt-, opinie- en beleidsonderzoek, zowel nationaal als internationaal, in de breedste zin van het woord te bevorderen, ontwikkelen en stimuleren. Daarnaast behartigt de vereniging de belangen van respondenten, gebruikers en aanbieders van markt-, opinie- en beleidsonderzoek. Voor meer informatie: www.moaweb.nl.

Contact
Wilt u meer informatie over FinchLine, bezoek dan onze website, stel een vraag via Twitter op @finchline of bel Michiel van Gaalen op 030 – 60 83 540. Op onze speciale perspagina kunt u terecht voor meer achtergrondinformatie, logo’s en fotomateriaal.

Voor meer informatie over de MOA kunt u contact opnemen met Wim van Slooten, directeur MOA. Telefoon: 020 – 68 69 328 of 06 – 53 73 8308, e-mail: wvslooten@moaweb.nl.

Verstreken tijd: 15 jaar en 67 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR