ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 11 dagen geleden)
Bedrijf:

Qwise Nebula en GoogleNebula?

Toen ik onlangs de geruchten las over misschien wel een nieuwe dienst van Google, was ik helemaal in de wolken. Google zou een aantal .com-domeinen hebben geregistreerd om muziek uit de cloud aan te bieden: GoogleBass, GoogleAlto en GoogleTenor. Maar ook GoogleNebula.com. Een mooie naam voor een cloud-toepassing. U weet: Nebula is Latijn voor wolk. Een schitterende vondst, die klinkt als een klok. Maar het klinkt me ook erg bekend in de oren.

Vorig jaar lanceerden wij Qwise Nebula. Een geïntegreerde werkplekvorm volledig uit de cloud. Werkgevers hoeven niet langer te investeren in een dure geavanceerde IT-omgeving die is ingericht voor de individuele werknemer, compleet met Office365. Gebruikers kunnen vanaf elke plek, op elk moment en met elk device toegang krijgen tot hun software, documenten en data, vanuit de cloud. Het is geen lokaal initiatief: Qwise Nebula wordt momenteel internationaal gelanceerd in onder meer Spanje, België, Duitsland, Zwitserland, Italië en Portugal.

Dus als Google inderdaad kiest voor Nebula als naam voor zijn muziekdienst, gaat Qwise dan de strijd aan? Gaan we ze aanpakken? Sue-en voor alles wat ze waard zijn? Ik weet het nog niet, ik ga ze in ieder geval nauwlettend in de gaten houden. Behalve dat er natuurlijk overduidelijk verschillen zijn, zijn we er ook wel een beetje trots op. Great minds think alike. En dat een internetgrootheid als Google op dezelfde gedachte komt – maar wel ruim een jaar later – dat streelt ons ego wel.

Marinka Verkuil
Marketingcommunicatie manager Qwise
www.qwise.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 11 dagen
Qwise B.V. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl