ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 87 dagen geleden)
Bedrijf:

ParaStars presenteren zich op sterrenpodium Paradiso

Topsporters met handicap bundelen krachten voor ‘oranjegevoel’

Amsterdam, 13 april 2011 – Vandaag presenteerden zes Paralympische topsporters zich op het sterrenpodium Paradiso in Amsterdam, als ‘Team ParaStars’. Onder de aanwezigheid van vele sportfanaten, pers en fans, vertelde rolstoeltennister en initiatiefneemster van het team Esther Vergeer, dat de zes topsporters meer dan een handicap gemeen hebben. “Deze sterren willen de gehandicaptensport naar een hoger niveau tillen. Ik koesterde al langer de ambitie om een team te vormen van Paralympische sporters om met dit team de bekendheid van de Paralympische sport in Nederland vergroten.” Aldus Esther Vergeer. De behoefte om krachten te bundelen is ontstaan uit de ervaring van verschillende sporters met een handicap, dat er te weinig aandacht is voor de gehandicaptensport in Nederland. Daar moet verandering in komen vinden de zes sterren. Reden genoeg voor de talenten om actie te ondernemen en een team op te zetten dat elkaar ondersteunt, aanvult, van elkaar leert en haar passie en kennis doorgeeft aan de rest van de wereld. “Wij willen ook iedereen ons oranjegevoel laten beleven.”

De sterren
Esther Vergeer stelde een sterrenteam samen dat bestaat uit Marije Smits (atletiek), Barend Kol (zeilen), Anna Jochemsen (skiën), Mike van der Zanden (zwemmen) en Ronald Hertog (atletiek). ParaStars is het eerste team gehandicaptensporters ter wereld dat zich op deze manier wil presenteren en manifesteren om de gehandicaptensport onder de aandacht te brengen.

Trots op Nederlands talent
Iedere sporter blinkt met zijn talent uit in zijn specifieke sport. De ParaStars willen een voorbeeldfunctie bekleden voor de rest van de wereld en de gehandicaptensport op de kaart zetten, met als doel begrip en respect te krijgen. “Paralympische sporters zijn helden en mogen gezien worden. Met dit team wordt duidelijk dat topsport om passie, inzet, doorzettingsvermogen en ambitie gaat. Dit team weet wat het is om keihard te werken om een doel te bereiken. Middels dit team wil ik een oranjegevoel gaan creëren in Nederland dat ook bij de Paralympische sport hoort. Bovendien zullen we op unieke wijze als coaches voor jong Paralympisch talent optreden.” Aldus Esther Vergeer.

In de schijnwerpers
In samenwerking met verschillende (media)partners, waaronder Telegraaf, Hyves en Sanoma, wil het team ervoor zorgen dat er meer bekendheid komt, meer aandacht is voor en meer kennis over de verschillende takken van sport. Triple Double ondersteunt daarbij in het teammanagement. In aanloop naar de Olympische Spelen in Londen 2012 en daarna in Sotsji (2014), willen de ParaStars aan de wereld laten zien welke sporters ze zijn, hun verhaal vertellen en hun talent laten zien.

ParaStars zoeken fans!
Vandaag hebben de ParaStars zich voorgesteld aan Nederland en zullen zij vanaf nu in verschillende media, op verschillende plaatsen en tijdstippen opduiken. Vanaf vandaag is het ook mogelijk om Fan te worden van de ParaStars. De ParaStars zoeken geen sponsors, ze zoeken Fans en roepen daarom iedereen met een ‘Oranje Hart’ op om fan te worden. Dit kun je doen door je aan te melden via de website www.teamparastars.nl.

Kijk voor een impressie van de presentatie van ParaStars in Paradiso:

Voor meer informatie, beeldmateriaal, interviewmogelijkheden en overige vragen, kunt u contact opnemen met:

Team ParaStars
Guido Klomp / Luuk Ceulen
info@teamparastars.nl
06-14599575 / 06-54716000

Verstreken tijd: 15 jaar en 87 dagen
robertblom.nl contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR