ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 158 dagen geleden)
Bedrijf:

FAB Café: maandelijkse netwerkborrel voor professionals rond factureren, archiveren, authenticeren en betalen

Professionals kunnen elke laatste vrijdag van de maand elkaar vanaf 15:30 uur ontmoeten en gezellig bijpraten over hun vakgebied en de laatste ontwikkelingen.

Arnhem, 2 februari 2011 – Vanaf 25 februari 2011 start het FAB Café. Het FAB Café is een laagdrempelige open netwerkborrel voor professionals op het gebied van Factureren, Archiveren/Authenticeren en Betalen (FAB). FAB staat daarnaast natuurlijk ook voor “fabulous” (heel hip). Elke laatste vrijdag van de maand kunnen professionals elkaar ontmoeten en informeel bijpraten over hun vakgebied en de laatste ontwikkelingen.

Het FAB Café is ontstaan vanwege geluiden in de markt waarin werd gevraagd naar kleinschalige (netwerk)bijeenkomsten voor professionals rond e-factureren, archiveren, authenticeren, betalen en aanverwante onderwerpen.
Het FAB Café wordt in eerste instantie gelanceerd vanuit Factuurwijzer, Platform ELFA en Stichting Waarborg E-factureren. Zij hopen dat ook andere organisaties dit initiatief gaan ondersteunen en aanhaken, zodat het FAB Café breed wordt gedragen en het dit jaar op afwisselende locaties in het land kan worden gehouden.

Kenmerken
Het FAB Café heeft de volgende kenmerken:
* gratis toegang
* laagdrempelig
* informeel
* elke laatste vrijdagmiddag van de maand
* open netwerkborrel
* afwisselende locaties
* juni 2011: FAB BBQ
* december 2011: Christmas FAB (met oliebollen en hulstblaadjes)

Doelgroep
Het FAB Café richt zich primair op professionals: organisaties die producten, diensten of advies aanbieden op het gebied van factureren, archiveren/authenticeren en betalen. Denk daarbij aan de deelnemers van Platform ELFA, bezitters van het Keurmerk E-factureren, overige BSP’s, CSP’s, aanbieders van softwarepakketten, financiële dienstverleners, bankiers, consultants en andere professionals.

Frequentie
Het is de bedoeling dat het FAB Café vanaf februari 2011 op elke laatste vrijdag van de maand plaatsvindt. De agenda wordt vooraf vermeld op de websites en nieuwsbrieven van Platform ELFA en natuurlijk op de website van het FAB Café.

Datum en locatie
De eerste bijeenkomst vindt plaats op vrijdag 25 februari 2011 vanaf 15:30 uur in de Brasserie van het Van der Valk Hotel Breukelen.

Adresgegevens:
Stationsweg 91
3621 LK Breukelen
0346 265888
TIP: Het treinstation Breukelen is 300 meter verderop

Klederdracht
Casual Friday (wat je wil)

Aanmelden en meer informatie
Aanmelden voor FAB Café kan via de website: www.fabcafe.nl. Je herkent het FAB Café aan de hand van de banner met QR Codes.

Noot voor de redactie: voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Factuurwijzer.nl
Westervoortsedijk 50
6827 AT ARNHEM
T 026-3214607
www.factuurwijzer.nl
info@factuurwijzer..nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 158 dagen
Factuurwijzer contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl