ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 122 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

NAVTEQ gekozen door NDrive Navigation Systems voor levering van wereldwijde kaartgegevens en aanvullende inhoud

NAVTEQ, de toonaangevende leverancier van kaarten, verkeers- en locatiegegevens voor navigatie, locatiegebonden services en mobiele advertenties wereldwijd, heeft de relatie met NDrive Navigation Systems uitgebreid. Volgens de voorwaarden van een nieuw wereldwijd contract voorziet NAVTEQ de navigatiespecialist uit Europa van kaarten, wereldwijde herkenningspunten in 3D en ook NAVTEQ Traffic™-services in Europa en Noord- en Zuid-Amerika. Dit levert uitgebreide, samengevoegde verkeersinformatie in realtime vanaf verschillende bronnen alsmede zeer gedetailleerde commerciële en particuliere meetgegevens.

Het integratieproces waarmee wereldwijde kaarten van NAVTEQ en aanvullende inhoud en services worden geïntegreerd in NDrive-toepassingen, ging van start in april 2010.

De navigatiesoftware van NDrive wordt uitgevoerd op Android, OS4 van Apple, Bada, Symbian en meerdere Windows-platforms op honderden mobiele apparaten. CEO Luis Baptista-Coelho is ervan overtuigd dat "de kwaliteit van NAVTEQ®-gegevens ongeëvenaard is, evenals de visie op technologie en innovatie. De wereldwijde samenwerking met het bedrijf is voor ons bijzonder positief."

"Onze unieke wereldwijde specificatie sluit goed aan bij NDrive, dat actief is in meer dan vijftig landen overal in Europa, Noord- en Zuid-Amerika, APAC en MEA en dat allerlei mobiele apparaten met de navigatiesoftware ondersteunt," voegt Serge Bussat toe, Vice President, NAVTEQ Consumer & Wireless Sales Europe. "We zijn erg enthousiast dat we onze relatie met dit innovatieve bedrijf nog verder hebben verbeterd dankzij een langdurige, wereldwijde overeenkomst."

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Voor meer informatie, neem contact op met:    

Renate van der Wal, LEWIS PR
Tel: +31 (0)40 – 235 4600
Email:
navteqbenelux@lewispr.com

Verstreken tijd: 16 jaar en 122 dagen
NAVTEQ contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl