ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 160 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

Citrix verbindt klanten met iedere cloud-service op een willekeurig platform

Citrix OpenCloud Access en Bridge maken uitstekende gebruikerservaring mogelijk voor alle interne en externe clouds

Vianen , 7 oktober 2010 – Citrix introduceert Citrix OpenCloud Access en OpenCloud Bridge. Deze toevoegingen op het OpenCloud-platform brengen de betrouwbaarheid, prestaties en beveiliging van het bedrijfsdatacenter ook naar iedere willekeurige cloudomgeving, zowel intern als extern. Klanten kunnen verbinding maken met alle bestaande clouddiensten, waarbij het niet uitmaakt welke hypervisor, welk netwerk of welke applicatie in het proces betrokken is.

De nieuwe Citrix OpenCloud-producten zijn een handige oplossing voor de grote diversiteit aan concurrerende leveranciers die allemaal hun eigen cloudoplossing aanbieden. In plaats van afwachten welke standaard de strijd uiteindelijk wint, is het met OpenCloud mogelijk om gebruikers aan externe clouds te koppelen die op dit moment toegevoegde waarde bieden. Dat gebeurt op een veilige en overzichtelijke manier, onafhankelijk van hypervisors, beveiligingsstandaarden, SLA’s, netwerken en locaties.

Enkele voordelen van het Citrix OpenCloud-platform:

  • Citrix OpenCloud Access maakt single sign-on mogelijk waardoor het lijkt alsof er gewerkt wordt met een willekeurige bedrijfsapplicatie.
  • Gebruikers kunnen gemakkelijk verbinding maken met netwerken in een externe cloud. Toegang en beheer van resources loopt daarbij net zo soepel als op het eigen netwerk. De omgeving van de service provider wordt op een veilige manier opgenomen binnen het bedrijfsnetwerk omdat het bereik van de demilitarized zone (DMZ) is vergroot tot de cloud.
Beschikbaarheid
Beide producten zijn beschikbaar als optie voor Citrix NetScaler. Citrix OpenCloud Access is verkrijgbaar vanaf het vierde kwartaal van 2010. Citrix OpenCloud Bridge wordt gedemonstreerd aan klanten tijdens Synergy en is vanaf begin 2011 te verkrijgen.

Het volledige, Engelstalige persbericht is hier te vinden.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Citrix
Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) is de toonaangevende aanbieder van virtualisatie-, networking- en software as a service-technologie voor meer dan 230.000 organisaties wereldwijd. De productfamilies Citrix Delivery Center, Citrix Cloud Center (C3) en Citrix Online Services vereenvoudigen het computergebruik van miljoenen gebruikers aanzienlijk. Dit doordat applicaties als een on-demand service worden geleverd aan alle gebruikers, onafhankelijk van locatie of apparaat. Tot de klanten van Citrix behoren de grootste internetbedrijven ter wereld, 99% van de bedrijven uit de Fortune Global 500, evenals honderdduizenden midden- en kleinbedrijven en prosumers. Citrix heeft meer dan 10.000 partners in meer dan 100 landen. Citrix werd opgericht in 1989, de jaaromzet over 2009 bedroeg 1,61 miljard Amerikaanse dollar.

©2010 Citrix Systems, Inc. All rights reserved. Citrix®, Branch Repeater™, Citrix Receiver™, HDX™, XenApp™ and XenDesktop™ are trademarks of Citrix Systems, Inc. and/or one or more of its subsidiaries, and may be registered in the United States Patent and Trademark Office and in other countries. All other trademarks and registered trademarks are property of their respective owners.

Voor meer persinformatie kunt u contact opnemen met:

Freek Janssen van LEWIS
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: freek.janssen@lewispr.com

Nienke Schipper-Pauw van Citrix Systems
Tel: +31 (0)347 324 800
E-mail: Nienke.Schipper@eu.citrix.com
www.citrix.com

Verstreken tijd: 16 jaar en 160 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
Citrix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR