ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 46 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

MailBalance kiest voor de Xerox iGen3

Breukelen, 13 september 2010 –  Het Veenendaalse MailBalance, full service dienstverlener op het gebied van drukwerk, postale verwerking, financieel verkeer en logistiek, heeft een iGen3 van Xerox geïnstalleerd voor al haar digitale kleurendrukwerk. Hiermee speelt de organisatie in op de stijgende behoefte aan stabiele kleurkwaliteit en veelzijdig printwerk.

“Ook gepersonaliseerd drukwerk is een belangrijke trend”, aldus Wim Slotboom, directeur van MailBalance. “Onze opdrachtgevers willen snel kunnen inspelen op de steeds wisselende behoeftes van consumenten. Hierdoor stijgt de vraag naar kleine oplages die snel moeten worden geleverd. Met de iGen3 kunnen we uitstekend aan deze vraag voldoen. Met deze pers halen we voor het eerst Xerox in huis en vervangen we twee andere kleurenprinters. We beschikken nu over een machine die ook in grotere runs stabiel in kwaliteit blijft.”

MailBalance fuseerde recentelijk met sales- en marketingorganisatie Matters Group, waardoor een one-stop-shopping formule op het gebied van professionele print en online klantencommunicatie ontstond. “We kunnen onze opdrachtgevers nu ondersteunen bij het opzetten van een volledige communicatiemix”, legt Slotboom uit. “En deze mix voeren we vervolgens ook volledig voor ze uit. De kwaliteit van alles wat uit de printstraat rolt, moet constant zijn, onafhankelijk van wat het is. Ik vind het logisch dat onze opdrachtgevers deze hoge eisen aan het printwerk stellen, het is tenslotte letterlijk of figuurlijk het visitekaartje van een bedrijf. Dat moet gewoon perfect zijn.”

Met het huidige machinepark beschikt MailBalance voorlopig over voldoende capaciteit. Uitbreiding sluit Slotboom echter niet uit.

-xxx-

Over Xerox
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling en beheer, en document outsourcing. Via ACS, a Xerox Company, dat in februari 2010 door Xerox is overgenomen , is Xerox ook in staat uitgebreide business process outsourcing en IT-outsourcing diensten te bieden.

Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk. Voor meer informatie, ga naar www.xerox.com of www.asc-inc.com. Xerox Corporation is met 130.000 mensen actief in meer dan 160 landen.

Xerox® is het handelsmerk van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen. Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.

Recent van Xerox  
Xerox introduceert A4-kleurenprinters en multifunctionele printers als eerste producten onder geïntegreerd merk

Hollandridderkerk vernieuwt productieomgeving met twee Xerox® Iridesse®-systemen

Xerox breidt geïntegreerde marktbenadering uit met breder A3-portfolio na overname Lexmark

Verstreken tijd: 16 jaar en 46 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Xerox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103991 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17614 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl