ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 29 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

De Groot Drukkerij kiest voor groter

Breukelen, 30 juni 2010 – Om aan de toenemende vraag naar hoogwaardig digitaal drukwerk te blijven voldoen, heeft De Groot Drukkerij in Goudriaan gekozen voor een Xerox 8002 digitale kleurenpers. De Groot Drukkerij had al een Xerox DocuColor 260 staan maar met de huidige markt voor gespecialiseerd full colour drukwerk (gepersonaliseerd en in kleine oplagen) is voor uitbreiding van de digitale capaciteit besloten.

Algemeen directeur Anton de Groot en manager productie Hendrik-Jan van Heteren van De Groot Drukkerij: “Wij groeien behoorlijk door. We hebben vlak voor IPEX voor deze Xerox DocuColor 8002 gekozen en tijdens IPEX hebben we een nieuwe Komori drukpers met lakunit aangeschaft. We zien met het toenemende volume nog wel meer kansen in de toekomst. Het portfolio van Xerox is dermate uitgebreid dat we de keuze hebben voor een tweede Xerox DocuColor 8002 of een grotere machine als de Colour 1000 digitale pers of een iGen4.”

De Groot heeft zich uiteraard eerst goed georiënteerd op de mogelijkheden voordat hij voor de Xerox DocuColor 8002 koos: “We hebben diverse printers onderzocht en kwamen hierop uit omdat deze machine de juiste technologie biedt voor onze printbehoeften. De prints vallen binnen de ISO-normering, de snelheid is goed, kan verschillende papiersoorten aan en geeft een mooie matte afdruk door de low gloss toners, zodat hij offset kan vervangen bij kleine oplagen. Daarbij is de relatie met Xerox goed en kregen we heel uitgebreid informatie. Ook konden wij de machine eerst testen.”

De Groot Drukkerij bestaat sinds 1965 en heeft zich ontwikkeld tot een full service drukkerij en is gespecialiseerd in drukwerkproducten van visitekaartjes tot A0 posters, van huisstijldrukwerk tot full colour boekwerken in grote oplagen. De Groot heeft klanten van klein tot groot, in alle marktsegmenten, mede door hun aandeel in het internetportaal www.drukwerkdeal.nl.

-xxx-

Over Xerox
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling en beheer, en document outsourcing. Via ACS, a Xerox Company, dat in februari 2010 door Xerox is overgenomen, is Xerox ook in staat uitgebreide business process outsourcing en IT-outsourcing diensten te bieden.

Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk. Voor meer informatie, ga naar www.xerox.com of www.asc-inc.com. Xerox Corporation is met 130.000 mensen actief in meer dan 160 landen.

Xerox® is het handelsmerk van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen. Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.



Noot voor de redactie, niet voor publicatie.

Voor meer informatie, kijk op www.xerox.nl, of neem contact op met:

Xerox (Nederland) B.V.
Patty de Jong, +31 (0)346 255770, patty.dejong@xerox.com

Marcommit (voor Xerox)
Ellis Akkermans of Marianne van Barneveld +31 (0)35 5822730, xerox@marcommit.nl
Recent van Xerox  
Xerox introduceert A4-kleurenprinters en multifunctionele printers als eerste producten onder geïntegreerd merk

Hollandridderkerk vernieuwt productieomgeving met twee Xerox® Iridesse®-systemen

Xerox breidt geïntegreerde marktbenadering uit met breder A3-portfolio na overname Lexmark

Verstreken tijd: 16 jaar en 29 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Xerox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103991 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17614 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu