www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 16 dagen geleden)

MKB’ers liever niet volledig in de cloud

~ ondernemers prefereren een doelgerichte inzet van cloud-diensten ~

24 juni 2010 – De adoptie van cloud computing neemt sterk toe en steeds meer leveranciers bieden hun software als dienst aan. Ook binnen het MKB groeit de interesse voor cloud-oplossingen. Het cloud-concept biedt grote voordelen ten opzichte van traditionele software en lijkt hiermee ideaal voor het MKB. De kosten worden berekend per gebruiker en het aantal gebruikers is eenvoudig uit te breiden. Voor de meeste MKB’ers is een volledige overstap naar online diensten echter een brug te ver.

Veel aanbieders van cloud-oplossingen hanteren een alles of niets benadering. Vaak beschikken ondernemers al over een eigen IT-infrastructuur. Toch worden zij door cloud-leveranciers gedwongen om alle applicaties als dienst af te nemen als zij willen profiteren van de voordelen van cloud computing. Integratie met bestaande on-premise oplossingen is vaak niet mogelijk en dit beperkt de keuzevrijheid van de klant. Voor ondernemers is dit een belangrijke drempel, omdat zij vaak niet kunnen overzien wat de gevolgen zijn van een keuze voor cloud computing. Ook zijn zij bang dat er geen weg terug is wanneer zij eenmaal een keuze hebben gemaakt.

GFI Software, wereldwijde leverancier van infrastructuuroplossingen, biedt MKB’ers daarom de mogelijkheid om een cloud-gebaseerde oplossingen te combineren met bestaande IT-infrastructuur. Deze hybride benadering stelt bedrijven in staat om zelf te bepalen welke applicaties zij als dienst willen afnemen en welke software zij zelf in beheer willen houden. GFI Software is van mening dat dit de enige manier is om cloud computing succesvol te laten zijn binnen het MKB.

“De hybride benadering stelt MKB’ers in staat om eenvoudig te switchen tussen cloud-gebaseerde en on-premise oplossingen. Zo kunnen zij maximaal profiteren van beide distributiemodellen”, stelt Walter Scott, CEO van GFI Software.“Ondernemingen moeten hun beslissing niet alleen baseren op de aantrekkelijkste prijs van een oplossing of mogelijke besparingen, maar ook op hoe een oplossing past binnen de bestaande infrastructuur. De hybride benadering is belangrijk, omdat het organisaties de mogelijkheid biedt om een keuze te maken op basis van hun behoeften. Zij kunnen switchen tussen distributiemodellen als de omstandigheden veranderen.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over GFI Software
GFI is een toonaangevende ontwikkelaar van software voor netwerkbeveiliging, content-beveiliging en messaging. Dankzij de bekroonde technologie, een agressieve prijsstrategie en een sterke focus op het MKB helpt GFI bedrijven over de hele wereld om maximale continuïteit en productiviteit te bewerkstelligen. GFI is opgericht in 1992 en heeft kantoren in Malta, Londen, Raleigh, Hong Kong en Adelaide die wereldwijd meer dan 200.000 installaties ondersteunen. GFI is een kanaalgericht bedrijf met meer dan 10.000 partners over de hele wereld. GFI is ook een Microsoft Gold Certified Partner. Meer informatie over GFI is te vinden op http://www.gfi.nl.

Distributiepartners van GFI Software in de Benelux zijn: Portland Europe, DCC Nederland BV en Cherub.

Voor meer informatie over GFI Software kunt u contact opnemen met Armand Sieben:
E-mail: asieben@gfi.com

Voor verdere persinformatie kijkt u op: http://lewiswire.com/nl/lewiswire/GFI-Software/MKBers-liever-niet-volledig-in-de-cloud/n/8220

Voor fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met Rogier Heemskerk van LEWIS – Global Public Relations:
Tel: + 31 (0)40 235 4600
E-mail: GFI@lewispr.com

Verstreken tijd: 16 jaar en 16 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl