Raamsdonksveer, 26 mei 2010 – In Summa Innovation is vanaf heden exclusief agent voor de MSC.Software simulatieoplossingen binnen de Benelux. In Summa Innovation neemt hiermee alle activiteiten met betrekking tot sales en services van de simulatieoplossingen en de dienstverlening richting klanten over van MSC.Software.
In Summa Innovation is onderdeel van In Summa. In Summa levert sinds 1998 maatwerk webbased applicaties en business intelligence oplossingen. Met de overname van de Benelux activiteiten van MSC.Software heeft In Summa een nieuwe bedrijfstak opgericht onder de naam In Summa Innovation. Deze bedrijfstak richt zich exclusief op het in de markt zetten van de oplossingen van MSC.Software en het ondersteunen van de klanten die gebruikmaken van deze simulatieoplossingen, bijvoorbeeld door middel van engineering services, consultancy en trainingen.
Bob Daverveld, Managing Director bij In Summa Innovation: “In Summa is één van de eerste bedrijven in Nederland die zich bezighoudt met data- en kennismanagement op het gebied van mechanische simulatie. Nu de markt langzaam aan begint te trekken, signaleren we dat er voorzichtig weer budgetten loskomen in de maakindustrie. Met In Summa Innovation gaan wij ons er volledig op richten bedrijven te helpen zo efficiënt mogelijk te produceren met behulp van simulatiesoftware. De focus ligt hierbij uiteraard op de voordelen die simulatiesoftware kan realiseren voor organisaties, zoals een besparing in kosten en tijd en een kortere time to market.”
De contactgegevens van In Summa Innovation zijn:
In Summa Innovation B.V.
Oeverkruid 15
4941 VV Raamsdonksveer
Tel: +31-162-524000
Over In Summa Innovation
In Summa Innovation is een exclusief agent van de simulatie-oplossingen van MSC.Software. De organisatie levert de CAE-oplossingen van MSC.Sofware, zoals SimXpert, SimDesigner, MD Nastran, MD Adams, Patran en Marc. In Summa voorziet hierin alle klanten van MSC.Software binnen de Benelux op het gebied van verkoop, ondersteuning, training en engineering services. In Summa Innovation is onderdeel van In Summa, sinds 1998 de leverancier van maatwerk webbased applicaties en business intelligence oplossingen. Meer informatie op
www.insumma.nl.
Meer informatie:
Marcommit PR
Femke Jansen
insummainnovation@marcommit.nl035– 582 27 30