ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 23 dagen geleden)
Bedrijf:

Promista implementeert Principal Toolbox bij New Breed USA.

Promista is als partner van Fortes Solutions, ontwikkelaar en eigenaar van de projectmanagement tooling, Principal Toolbox, gevraagd om bij New Breed Inc. in de USA het projectmanagement verder te professionaliseren met behulp van de Principal Toolbox. Een project support consultant van Promista is vanaf april 2010 tot augustus 2010 bij New Breed verantwoordelijk voor optimalisatie van de project processen, de inrichting van de toolbox en het trainen van gebruikers.

New Breed is een logistieke dienstverlener die bedrijven helpt bij het ontwikkelen van efficiënte supply chains. New Breed beheert miljoenen vierkante meters magazijnruimte in meer dan 50 distributiecentra in de VS en heeft meer dan 7.000 medewerkers. New Breed heeft een jaarlijks programma van enkele honderden projecten variërend qua duur van enkele weken (release management) tot 1 ½ jaar.

Ook New Breed liep aan tegen problemen als uitloop in tijd en geld veroorzaakt door een gebrekkige business case een ondoorzichtige resourceplanning, inefficiënte communicatie en coördinatie binnen de projecten en klantbetrokkenheid. New Breed heeft na een uitgebreid onderzoek besloten om PRINCE2 te adopteren als projectmanagementmethodiek. “Met een methodische aanpak als PRINCE2 kunnen projecten beter gemanaged worden waardor de kans op een succesvol project groter worden” aldus de programmamanager van New Breed.

Na gekozen te hebben voor een methodiek ontstond een behoefte aan een gereedschap nodig om de methodiek in toe te kunnen passen. Na een grondige selectieprocedure heeft New Breed gekozen voor de Principal Toolbox van Fortes Solutions. Reden is de directe toepasbaarheid van de methodiek PRINCE2 in de tool en de intuïtieve manier waarop de Principal Toolbox gebruikt word.

Vervolgens heeft New Breed het Nederlandse bedrijf Promista gekozen voor de implementatie van de toolbox omdat Promista als partner van Fortres en als geaccrediteerd PRINCE2 trainingsinstituut zowel de kennis van de processen als van het product heeft.

De Business case van New Breed heeft op hoofdpunten met drie zaken te maken:
  1. overzicht krijgen over alle lopende projecten en het genereren van volledige, correcte en up to date informatie dat gepresenteerd moet worden in duidelijke en overzichtelijke rapporten. Dit om het portfoliomanagement maximaal te ondersteunen.
  2. resourcemanagement, overzicht krijgen in de beschikbaarheid en inzet van de resources ook weer ter ondersteuning van het portfoliomanagement.
  3. communicatie en betrokkenheid klant verhogen door de voortgang van een specifiek project te communiceren via de toolbox.
De stappen waarin Promista New Breed begeleid zijn:
  • Definiëren en optimaliseren van de processen rondom project management
  • Configureren van de portfolio structuur
  • Definiëren van de gewenste rapport informatie en gewenste projectmodellen
  • Implementeren van de portfolio structuur
  • Trainingen verzorgen voor medewerkers in het gebruik van de Principal Toolbox
  • Genereren van geautomatiseerde rapporten
  • Implementeren van resource management
Dit alles met als doel een betere grip op projecten te krijgen waardoor projecten effectiever en efficiënter gemanaged kunnen worden.

Als "Experts in Projecten" helpt Promista bedrijven en organisaties beslissingen en activiteiten op het gebied van portfolio- en programma/projectmanagement succesvol(ler) te maken en uit te voeren. Wij kiezen hierbij altijd voor een onafhankelijke, concrete en pragmatische aanpak.

Einde persbericht

www.promista.nl
René Bosschers (marketing & sales)
M: 06 421 24 715
E: rbosschers@promista.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 23 dagen
Promista B.V. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu