www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 19 dagen geleden)

IS ER NOG EEN TOEKOMST VOOR DE HUIDIGE MANAGER?

NIEUWE LINKEDIN GROUP “HET NIEUWE MANAGEMENT” MAAKT VLIEGENDE START

Den Bosch, 15 april 2010 – Het Nieuwe Werken is sterk in opkomst. Steeds meer bedrijven stellen hun medewerkers in staat om zelf te bepalen, hoe, waar, wanneer en met wie ze willen werken. Daarnaast is social media, zoals o.a. Twitter en Linkedin, niet meer uit onze maatschappij weg te denken. Niet alleen veel veranderingen voor de medewerker, maar vooral de manager zal zich de komende jaren moeten aanpassen.

“De afgelopen jaren heb ik veel sessies over Het Nieuwe Werken en Social Media mogen geven. Meestal was het onderwerp de verandering en aanpassing voor de medewerker, maar het is juist de manager die zich dient aan te passen ”, aldus Hans Schuurmans, Owner Linkedin Group Het Nieuwe Management. “Als entrepreneur voor Het Nieuwe Werken en Het Nieuwe Leren word ik dagelijks geconfronteerd met deze vragen . Logisch gevolg was natuurlijk om social media (linkedin) te gebruiken om deze vragen te beantwoorden. Met de oprichting van de nieuwe Linkedin Group Het Nieuwe Management is al meteen de kracht van social media te zien. In enkele weken hebben al honderden managers zich aangemeld. In deze linkedin Group beschikken we over een enorme schat aan kennis en ervaring. Hierdoor is op iedere vraag een antwoord en worden kennis en ervaring gedeeld. ”

De Linkedin Group “Het Nieuwe Management (voor iedere manager)”kan via www.linkedin.com worden benaderd. Verschillende managementauteurs geven op regelmatige basis hun bijdrage op het gebied van Het Nieuwe Werken en Het Nieuwe Leren. Naast deze bijdrage is er eveneens de mogelijkheid voor het volgen van professionele, online managementcursussen. Abonneren op de linkedin Group “Het Nieuwe Management” is natuurlijk gratis en abonneren kan via www.linkedin.com/groups?gid=2806938

OVER HANS SCHUURMANS
Hans Schuurmans is entrepreneur voor Het Nieuwe Werken en Het Nieuwe Leren en wordt veel voor seminars en presentaties gevraagd. De sessies van Hans Schuurmans zijn vol passie en enthousiasme en worden als inspirerend ervaren.

Naast deze werkzaamheden is Hans Schuurmans betrokken bij diverse organisaties op het gebied van Het Nieuwe Werken en Het Nieuwe Leren. Op Linkedin is Hans Schuurmans owner van een aantal Linkedin groepen en geeft hier regelmatig zijn visie op Het Nieuwe Werken\Leren en social media.

Verstreken tijd: 16 jaar en 19 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl