ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 101 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Influx PR & Communicatie

Solipsis biedt IBM Cognos Express voor Nederlandse MKB

Betaalbare business intelligence en planning voor middelgrote organisaties

Brakel, 27 januari 2010 – ICT-dienstverlener Solipsis is door IBM geselecteerd om de nieuwe BI-tool IBM Cognos Express op de Nederlandse markt te verkopen. IBM Cognos Express is een business intelligence en planningstool die geïntegreerd rapporteren, analyseren en plannen mogelijk maakt voor middelgrote organisaties. Organisaties zijn hiermee in staat resultaten beter te analyseren en snellere en slimmere beslissingen te nemen. De oplossing bestaat uit drie modules en biedt onder andere dashboards, scorecards, budgettering- en forcastingmogelijkheden. Dit alles tegen minimale kosten, minder of geen inspanning van IT medewerkers en zonder onderbreking van de bedrijfsprocessen. De kant-en-klare oplossing is vrijwel direct klaar voor gebruik, modulair inzetbaar en kan daardoor meegroeien met de organisatie.

IBM Cognos Express is gebouwd op een open platform. Het portfolio bevat drie producten die als pakket of afzonderlijk kunnen worden afgenomen:

IBM Cognos Express Reporter biedt zakelijke gebruikers veilige toegang tot ieder type data (relationeel, OLAP, desktop) om gedetailleerde financiële, operationele en transactionele productierapporten en ad hoc queries te creëren.

IBM Cognos Express Advisor biedt slimme analyseopties en ‘what-if’-scenarioplanning voor prestatievoorspellingen op korte en lange termijn. De belangrijkste resultaten kunnen vervolgens worden gedeeld met andere betrokkenen via interactieve dashboards;

IBM Cognos Express Xcelerator helpt managers door hun spreadsheets te voorzien van een onderliggende in-memory analyseserver voor real-time multidimensionale analyse, planning, budgettering en voorspelling op basis van Microsoft Excel.

Goossen de Bruin, Directeur Solipsis: “IBM heeft besloten om IBM Cognos Express alleen via het partnerkanaal te verkopen en niet via het directe verkoopkanaal. Wij zijn bijzonder trots om als ValueNet partner te zijn geselecteerd om dit product in Nederland te verkopen. Het is een zeer betaalbare BI-oplossing met een laagdrempelige instap en een snelle ROI.”

Over Solipsis

Al sinds 1990 is Solipsis actief binnen de ICT met een uitgebreid pakket van diensten en producten. Solipsis is gespecialiseerd in het beheren van computers en netwerken, het ontwikkelen en onderhouden van software voor bedrijfs- en managementinformatiesystemen en in het ontwikkelen en onderhouden van oplossingen voor het digitaal beheren, distribueren, printen, presenteren en archiveren van documenten. De dienstverlening is ondergebracht in de vier businessunits Performance Management, Systeem en Netwerk Beheer, Systeem Ontwikkeling en Onderhoud en Enterprise Document Management. Solipsis werkt momenteel voor ongeveer 600 (inter)nationale opdrachtgevers. De stabiele positie van het bedrijf in de veranderlijke ICT-wereld onderstreept dat de mensen bij Solipsis weten waarover zij praten en doen wat zij beloven. Wensen worden vertaald in adequate oplossingen, waarbij kosten, baten en effectiviteit goed in het oog worden gehouden. Solipsis is onderdeel van de Solipsis-groep, waartoe ook Holland House en IntraData behoren. Voor meer informatie: zie www.solipsis.nl, www.hollandhouse.com en www.intradata.nl.

Noot voor de redactie:
Voor redactionele informatie kunt u contact opnemen met Influx PR, Gerline van Wijnen, telefoon: 055 3663034 of e-mail: gerline@influx-pr.com


Verstreken tijd: 16 jaar en 101 dagen
PR contact  

Logo Influx PR & Communicatie
Solipsis b.v. contact  

+31 (0) 418 57 61 00
info@solipsis.nl
www.solipsis.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR