www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 170 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Groot deel Nederlandse organisaties wil geen SaaS

Slechts 27 procent zet Software as a Service in

Nederlandse organisaties zetten Software as a Service (SaaS) minder in dan bedrijven in de rest van de wereld. Dit blijkt uit wereldwijd onderzoek van Avanade, aanbieder van zakelijke technologiediensten, dat in september 2009 is uitgevoerd. In Nederland zet slechts 27 procent van de bedrijven SaaS in, terwijl wereldwijd 55 procent van de organisaties gebruik maakt van deze dienst.

Wat verder opvalt is dat 74 procent van de Nederlandse respondenten aangeeft dat ze SaaS niet willen inzetten. Wereldwijd is dat slechts 38 procent. Ook geeft 40 procent van de andere landen aan dat ze SaaS via het interne netwerk geleverd willen hebben, in tegenstelling tot 22 procent die het via een derde partij wil laten lopen. In Nederland kiest 21 procent voor een derde partij en wil een magere vijf procent SaaS via het interne netwerk.

Het aantal SaaS-leveranciers waar een organisatie gebruik van maakt verschilt behoorlijk. In Nederland maken organisaties meestal gebruik van één leverancier (57%), terwijl dit in andere landen verdeeld is over meerdere leveranciers. 35 procent maakt gebruik van één SaaS-leverancier, 24 procent van twee, 20 procent van drie en zes procent zelfs van vier of meer leveranciers.

Nederlandse organisaties zetten voornamelijk de volgende SaaS-applicaties in: CRM- (43%), e-mail- (43%) en e-commerce-oplossingen (43%). Naast de genoemde applicaties worden wereldwijd ook veelvuldig HR- (42%) en financiële diensten (40%) ingezet. Op deze twee vlakken blijft Nederland ruim achter met respectievelijk 14 procent en 28 procent. Toch geven alle Nederlandse organisaties aan dat het werken met SaaS-applicaties succesvol is, ten opzichte van 93 procent wereldwijd.

“Het is opvallend dat bijna driekwart van de Nederlandse organisaties niet van plan is SaaS in te gaan zetten”, zegt Aram Smith, CTO bij Avanade Nederland. “Dit onderzoek toont juist aan dat managers en IT-specialisten die SaaS inzetten daar veel successen mee boeken. Wij kunnen organisaties helpen bij het inzetten van SaaS-applicaties en ervoor zorgen dat zij kunnen profiteren van de vele voordelen zoals kostenbesparing en het delen van informatie.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Altijd als eerste de laatste persberichten van Avanade via deze RSS-feed: www.octanewire.com/nl/rss.php?client=13

Over Avanade
Avanade biedt zakelijke technologiediensten die inzicht, innovatie en expertise van Microsoft-technologieën met elkaar verbinden. Hiermee helpt de organisatie klanten om de gewenste resultaten te behalen. Avanade’s diensten en oplossingen verbeteren performance, productiviteit en verkoop bij organisaties in iedere markt. De organisatie biedt Microsoft-expertise via een wereldwijd netwerk van consultants. Daarnaast heeft Avanade de juiste mix van onshore, offshore en nearshore vaardigheden, zodat het bedrijf de juiste resultaten sneller, tegen lagere kosten en met minder risico kan aanbieden. Avanade is in 2000 opgericht door Accenture en Microsoft Corporation. Daarnaast is Accenture voor het merendeel eigenaar van Avanade. Er werken ruim 8.700 professionals voor Avanade in meer dan 20 landen wereldwijd. Voor meer informatie kijk op: www.avanade.nl

Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met OCTANE PR:
Tel: 040 266 1130
E-mail: avanadebenelux@octanepr.com

Verstreken tijd: 17 jaar en 170 dagen
Avanade contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
Logo NTT DATA
Logo IG&H
Logo DataCore Software
Logo Proofpoint
Logo Conclusion
Logo Pegasystems
Logo Descartes
Logo Trend Micro
Logo ManpowerGroup
Logo Dynamic People
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103729 persberichten
7033 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17447 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl