www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 79 dagen geleden)
Bedrijf:

i³ groep voor de vierde achtereenvolgende keer bij HP in de prijzen

Nieuwegein, 1 oktober 2009

Tijdens HP Crosstalk heeft Paul de Rooij, Manager Professional Services i³ groep, uit handen van Hans te Hennepe, Manager Partner Delivery Services GWE, de award in ontvangst mogen nemen van HP Professional Services Partner of the Year 2009. De award wordt toegekend aan de best performende professional services partner gemeten naar inzet en kwaliteit tijdens de implementatieprojecten van HP storage- en server virtualisatieoplossingen.

Het is voor de vierde keer achter elkaar dat i³ groep bij HP in de prijzen valt. In 2006 en 2007 is i³ groep tot HP Services Specialist benoemd en in 2008 HP Enterprise Partner of the Year.

“Ik ben trots dat de inspanningen van i³ groep collega’s dusdanig onderscheidend zijn dat dit ons de felbegeerde HP PSP award 2009 oplevert. Deze erkenning vanuit de HP organisatie, gemeten op zowel kwantitatieve als kwalitatieve aspecten, is een waardevolle erkenning ten aanzien van de implementaties die we bij onze klanten uitvoeren”, aldus Paul de Rooij.

Over i³ groep:
De doelstelling van de i³ groep is het integreren van informatie infrastructuren. i³ groep is uw partner op het gebied van ontwerpen, bouwen, leveren en onderhouden van informatie infrastructuren. Gebaseerd op onze jarenlange ervaring, zijn wij een gespecialiseerde kennisorganisatie die in combinatie met kwalitatief hoogwaardige producten van onze leveranciers, in staat is een flexibele en stabiele informatie infrastructuur te realiseren en naadloos in uw bestaande IT-infrastructuur te integreren.


Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
i³ groep
Martine Toussaint, Marketing & Communicatie
0347-324600
mtoussaint@i3-groep.nl
www.i3-groep.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 79 dagen
i³ groep contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu