ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 120 dagen geleden)
Bedrijf:

VKA Organiseert Congres Het nieuwe werken

Baron de Coubertinlaan 1, 2719 EN Zoetermeer

"Het nieuwe werken", noodzaak of hype? En wat is dat eigenlijk: het nieuwe werken? Is thuiswerken het antwoord? Het belooft in ieder geval veel: effectiever samenwerken, een hogere productiviteit van uw medewerkers, minder files. Het nieuwe werken, dat heeft onder andere te maken met organisatie, werkplek, thuiswerken, Anders Betalen voor Mobiliteit en het op een andere manier aansturen van medewerkers.

Maar hoe groot is de impact als uw medewerkers op een andere manier gaan werken, of op een andere plek? Welke consequenties heeft dit voor uw organisatie, uw medewerkers, uw infrastructuur?

Op donderdagmiddag 29 oktober aanstaande organiseert Verdonck, Klooster & Associates in samenwerking met kennispartners TFFM en ECP EPN, op het prachtige Landgoed De Lindenhof in Delft, een congres over het nieuwe werken. Luister naar de praktijkverhalen van o.a. Google en leer wat zij hebben geleerd. Hoe moeten de cultuur en de managementstijl van een organisatie veranderen om het nieuwe werken mogelijk te maken? Welke eisen worden er gesteld aan de (thuis)werkplek, welke faciliteiten zijn er nodig? Wat levert het nieuwe werken in de praktijk op, hoe profiteert u als organisatie van het nieuwe werken? Dit en andere vraagstukken komen zeker aan de orde.

De middag wordt geopend door Lodewijk de Waal, voorzitter van de Taskforce Mobiliteitsmanagement (www.tfmm.nl).

Programma (onder voorbehoud)
  • 12.00-13.00 uur Ontvangst en lunchbuffet
  • 13.00-13.20 uur Opening door Lodewijk de Waal
  • 13:20-14:00 uur Setting the stage – Erik van Zegveld (VKA)
  • 14:00-14.30 uur Google - Erik de Muinck Keizer – Territory Manager
  • 14.30-15.15 uur Ronde tafel discussie
  • 15.15-15.30 uur Theepauze
  • 15.30-16.00 uur Rabobank - Willem de Jager – Directeur Telewerkforum
  • 16.00-16.45 uur Ronde tafel discussie
  • 16.45-17.15 uur Wrap up van de middag – Erik van Zegveld (VKA)
  • 17.15-18.30 uur Aangeklede borrel (spitsrijden vermijden!)
Aanmelden kan via hetnieuwewerken@vka.nl of kijk voor meer informatie op www.vka.nl/events

Verdonck, Klooster & Associates is een onafhankelijk adviesbureau met ruime ervaring op het snijvlak van strategie, procesinrichting en ICT in de publieke sector. Wij onderscheiden ons door inhoudelijke kennis en oog voor resultaat te combineren met uitgelezen kennis van de sector en gevoel voor de menselijke factor. Door het bundelen van kennis wordt een inspirerende omgeving gecreëerd, waarbinnen collega’s elkaar stimuleren en aanvullen. In combinatie leidt een en ander tot succesvolle oplossingen voor de vraagstukken van onze opdrachtgevers.

Verstreken tijd: 17 jaar en 120 dagen
Verdonck, Kloo.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl