Nieuwegein, september 2009 – Reichle & De-Massari AG (R&M), de Zwitserse producent van netwerkbekabeling, toont op de vakbeurs Elektrotechniek (28 september tot en met 2 oktober, Jaarbeurs Utrecht) een aantal noviteiten. Zo wordt er op de beurs een volledig nieuw ontwikkelde, compacte R&M RJ45-module voor Cat. 6 Class EA twisted-pair bekabeling geïntroduceerd. Nieuw voor de glasvezelcomponenten van R&M zijn de beveiligingsvoorzieningen tegen het verkeerd aansluiten of ongeautoriseerd loskoppelen van verbindingen. R&M is te vinden op Stand A113 in Hal 12.
RJ45-module voor Cat. 6 Class EA
De RJ45-module kenmerkt zich door compacte afmetingen en een mechanisme voor een snelle, betrouwbare afmontage zonder enig gereedschap. De adapter voldoet volledig aan de nieuwste Cat. 6A specificaties (niet te verwarren met de al langer bestaande, lagere Cat. 6A norm) en is dus geschikt voor gebruik in 10 Gb Class EA netwerken.
Door de compacte afmetingen van de module kunnen in een rackhoogte van 1 HE tweemaal zoveel poorten (48 in plaats van de gebruikelijke 24) worden gerealiseerd. Dankzij een universeel adapterframe is de snap-in maat van de module aan te passen zodat die geschikt is voor gebruik in alle soorten schakelmateriaal van uiteenlopende leveranciers.
In de module is een aansnijmechanisme aanwezig dat de isolatie rond de koperen kern insnijdt, de juiste verbinding tussen kern en module maakt en vervolgens het overtollige draadeindje verwijdert. Zo ontstaat in één beweging, zonder gereedschap, een betrouwbare, duurzame verbinding die volledig volgens de specificaties is. De praktijk leert dat daarmee aanzienlijk op de afmontagetijd wordt bespaard.
Beveiliging glasvezelconnectoren
Voor de glasvezelconnectoren van R&M, zoals de veelgebruikte LC-duplex connector, introduceert R&M beveiligingsvoorzieningen tegen verkeerd aansluiten of ongeautoriseerd onderbreken van verbindingen. Het gaat daarbij om kleurkragen, nokcoderingen en vergrendelingen. De beveiligingsvoorzieningen kunnen direct bij installatie, maar ook achteraf eenvoudig op de adapters en connectoren worden aangebracht.
Over R&M
Reichle & De-Massari AG (R&M) is een Zwitserse ontwikkelaar en producent van bekabelinginfrastructuren. Het bedrijf is in 140 landen actief en levert daar complete bekabelingsystemen voor kantoren, woningen, telecombedrijven en industriële toepassingen, die door erkende installateurs worden gemonteerd en gecertificeerd. Met een omzet van SFr 247 miljoen in 2008 en wereldwijd meer dan 650 medewerkers, behoort R&M tot de top 500 bedrijven in Zwitserland.
Meer informatie is te vinden op:
www.rdm.com of
www.rdm.com/bnl Voor meer informatie
Reichle & De-Massari
Gert-Jan Roozeboom, Sales Consultant Engineer
Telefoon 06 13 44 4794
e-mail:
nld@rdm.com NOOT VOOR DE REDACTIE
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Presscom
Madeleine Kok
Telefoon: 030 – 6051415
e-mail:
madeleinekok@presscom.nl