ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 59 dagen geleden)

EISA Award voor DViCO TViX HD M-7000

Uitgeroepen tot European Digital Media Player/Server 2009-2010

Deventer, 7 september 2009 – Op vrijdag 4 september is de DViCO TViX HD M-7000A gekozen tot winnaar in de categorie European Media Player/Server 2009-2010 van EISA. Jan-Hein Streppel, business development manager van Signo Distribution, de distributeur van DViCO in de Benelux en Duitsland nam de prijs in ontvangst. De feestelijke uitreiking vond plaats tijdens de IFA, de grootste Europese Consumer Electronics beurs, in Berlijn.

EISA, de European Imaging and Sound Association bestaat sinds 1989 en is uitgegroeid tot een internationaal expertpanel van 50 special interest bladen in 19 verschillende landen in Europa. De awards worden toegekend door gespecialiseerde kenners op het gebied van Audio & Home Theater, In-Car Electronics, Photo, Video en Mobile Devices. Een product kan alleen een EISA award krijgen als het twee rondes heeft doorstaan: in de testlabs van de aan EISA verbonden vakbladen moet de kwaliteit van het product onomstotelijk worden bewezen. Vervolgens moet het product als award-winnaar uit een pan-Europese stemming naar voren komen.

Jan-Hein Streppel: “Als distributeur zijn wij extra trots op het feit dat wij namens DViCO deze prijs in ontvangst mogen nemen. Het illustreert namelijk drie belangrijke feiten: ten eerste de kwaliteit van DViCO en het product TViX HD M-7000A, ten tweede dat wij als distributeur het juiste merk hebben uitgekozen om onder andere op de Nederlandse markt te distribueren en ten derde de goede relatie die we met onze leverancier hebben.”

De TViX HD M-7000A van DViCO zorgt voor makkelijke en comfortabele weergave van een complete mediabibliotheek, van MP3, AVI, MKV en FLAC-bestanden tot familievideo’s gefilmd op een digitale camcorder. De speler ondersteunt alle huidige HD codes. Door middel van firmware-updates garandeert DViCO dat de speler ook toekomstige formats en ontwikkelingen aankan.

De DViCO TViX HD M-7000A heeft een ingebouwde harddisk (met variabele capaciteit), maar kan ook worden aangesloten op een Network Attached Storage (NAS) unit. Een HDMI v1.3-interface levert een gemakkelijke en betrouwbare verbinding met elke moderne TV en geeft zeer goede audio/video kwaliteit, terwijl oudere TV’s kunnen worden aangesloten via composiet of component video-output. Wanneer de speler wordt aangesloten op een AV-receiver via HDMI of S/PDIF, ontstaat een indrukwekkende meerkanaals weergave.

Prijs en beschikbaarheid
De DViCO TViX HD M-7000 is in Nederland te koop, adviesprijs € 349,- inclusief BTW.

Over Signo
Signo Distribution Holland B.V. is opgericht in 2002 als distributeur voor opslag- en multimediaproducten. Het hoofdkantoor van Signo bevindt zich in Deventer, daarnaast heeft Signo vestigingen in België, Duitsland en Polen. In de Benelux is Signo toonaangevend op het gebied van multimedia distributie. Merken die door Signo gevoerd worden: onder andere Data Robotics, DViCO TViX, Netgear, Onnto, Revo en Woxter. Meer informatie: www.signodistri.eu.

Informatie over DViCO: www.dvico.com.

Voor de redactie (niet voor publicatie):

Signo Distribution Holland B.V.: Maarten Streppel, telefoon: 0570 609619, e-mail: maarten@signodistri.eu

of

WILD werk: Jeanette de Wilde, telefoon 030 2900059, e-mail: jeanette@wildwerk.nl.

Verstreken tijd: 17 jaar en 59 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl