www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 38 dagen geleden)
Bedrijf:

Minkels breidt het productportfolio verder uit en introduceert merken VARICONTROL™ en VARICONDITION™

Veghel, 2 juni 2009

Het Minkels productgamma is de laatste jaren sterk uitgebreid met koeloplossingen en infrastructuur managementoplossingen. Dit is de aanleiding voor de introductie van de merknamen VARICONTROL –monitoringsoplossingen- en VARICONDITION –koeloplossingen-.

Ronald van Ee, General Manager Minkels: ”van oudsher is Minkels vooral bekend om haar betrouwbare behuizingsoplossingen voor IT apparatuur. Deze VARICON® behuizingen zijn dan ook in vrijwel alle datacenters en computerruimtes in Nederland te vinden.

De afgelopen jaren heeft Minkels fors geïnvesteerd in de ontwikkeling van 3 efficiënte en innovatieve koeloplossingen -waaronder het Cold Corridor® systeem - en diverse intelligente monitoringsoplossingen. Minkels biedt haar klanten met het uitgebreide portfolio dan ook flexibele en modulaire totaaloplossingen die snel en eenvoudig te integreren zijn”.

Minkels is onderdeel van de Aegide Group, een Europese speler op het gebied van het geïntegreerd ontwikkelen, produceren en vermarkten van hoogwaardige behuizingoplossingen voor de ICT- en hightech OEM-industrie. De activiteiten van Aegide lopen uiteen van complexe microbehuizingen voor geavanceerde visionsystemen tot en met advies over en de realisatie van remote-controlled datacenters. Met zo'n 175 toegewijde en ervaren specialisten in dienst rekent Aegide diverse wereldspelers tot haar klantenkring.

Opmerking voor de redactie:
Meer informatie over Minkels kunt u vinden op de website: www.minkels.com of neem contact op met Maartje van Alem, Marketing Communications Coördinator,

Tel +31 (413) 311 184, E-mail: mvalem@minkels.com.

Minkels B.V.
Eisenhowerweg 12
5466 AC Veghel
Tel. +31 (0)413 311 100
Fax +31 (0)413 311 102
info@minkels.com
www.minkels.com

Verstreken tijd: 17 jaar en 38 dagen
Minkels contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl