16 April 2009
Green Data Systems heeft een distributie-overeenkomst gesloten met SmartOptics, leverancier van een brede range van optische tranceivers voor LAN-, WAN- en MAN-netwerken en voor op het Fiber Channel-protocol gebaseerde storage-netwerken.
Langere afstandenSmartOptics levert naast de standaard receivers ook optische tranceivers die speciaal geschikt zijn gemaakt voor langere afstanden. Hiermee is het mogelijk om over 4 Gbps Fibre Channel of 10 Gbps Ethernet afstanden tot 120 kilometer te overbruggen. SmartOptics levert tranceivers voor o.a. Brocade switches, die ook getest en gecertificeerd zijn voor 8 Gbps Fiber Channel voor afstanden tot veertig kilometer.
SmartOptics is daarnaast gespecialiseerd in meetapparatuur voor glasvezel-verbindingen en patchkabels met diversen specificaties.
Wessel Graatsma, CEO van Green Data Systems: “als gespecialiseerde en value add distributie Partner zien we interessante mogelijkheden om samen met SmartOptics te werken voor verdere marktuitbreiding”.
Met het besluit de produkten van SmartOptics toe te voegen aan het Green Data Systems - portfolio, realiseert de organisatie de gewenste marktverbreding, als onderdeel van de algehele bedrijfsstrategie.
Over GREEN DATA SYSTEMSGreen Data Systems is o.a. importeur van Hitachi Blade Servers in Europa en is deelnemer aan “The Green Grid”. Deelnemers aan The Green Grid delen de opvatting dat efficiënt energiegebruik in datacenters momenteel het belangrijkste aandachtspunt is voor technologie aanbieders en hun klanten. Dit heeft niet alleen te maken met de exponentiële stijging van de kosten voor energievoorziening en koeling over de afgelopen jaren. Het hangt ook samen met de klantvraag die zo snel stijgt, dat hieraan niet te voldoen is met het huidige aanbod van schone, betrouwbare energie op veel plaatsen in de wereld.
Samen met fabrikanten zoals oa. Hitachi, Brocade, Lefthand Networks, Brocade, Quantum en CommVault die door Green Data Systems worden vertegenwoordigd als hun ‘channel managing partner’ biedt Green Data Systems verschillende eco-vriendelijke data oplossingen en diensten.
Voor meer informatie:
www.greendatasystems.comOver SmartOpticsSmartOptics is proud to be the leading provider of optical networking solutions based on Wavelength Division Multiplexing (WDM) technology. Our products allow telecom operators, SAN architects and ISP infrastructure providers to build simple, straightforward and cost effective solutions to fulfill their ongoing and future network capacity needs.
In partnership with our team of international distributors and partners, SmartOptics is revolutionising the way networks are built throughout Europe, USA and Australia.
At the forefront of new designs and technology, SmartOptics solutions allow cost reductions and increased data services in the network. Our customers can now really start to enjoy improved quality of service at exceptional service delivery price points. Voor meer informatie:
www.smartoptics.com.
Media Contact:Mr. Alain Labye, Green Data Systems Belgium/Luxembourg
+32 (0)2 7251327,
ALabye@GreenDataSystems.comMr. Rainer Hilsenbeck, Green Data Systems Germany
+49 172 6868 219,
RHilsenbeck@GreenDataSystems.comMrs. Ilona Smid, Green Data Systems Netherlands
+31 570 528 700,
ISmid@GreenDataSystems.com