ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 116 dagen geleden)

Anne Marie Tielkemeijer als senior consultant gelieerd aan Sense Sourcing

Zoetermeer, 16 maart 2009 – Vanaf 1 maart j.l. is Anne Marie Tielkemeijer als senior consultant gelieerd aan Sense Sourcing Management BV. Tielkemeijer zal zich concentreren op het ontwikkelen van Facility Management Sourcing als aandachtsgebied voor Sense Sourcing. Als senior consultant zal zij zich richten op projecten die raakvlakken hebben met sourcing, facility management en logistiek.

Tielkemeijer (1959) heeft eigenlijk twee expertises. Zij omschrijft de eerste als ‘logistiek, en dan met name gericht op supply chain management en business improvement programma’s’. Daarnaast heeft ze een tweede expertise op het gebied van Facility Management. Met deze ervaring zal zij Sense Sourcing ondersteunen bij het opzetten van een facilitaire unit; Facility Management Sourcing. Tielkemeijer zal samen met Sense Sourcing de propositie ontwikkelen en in de markt zetten. Ook zal zij in haar rol van senior consultant projecten drijven en sourcingtrajecten binnen organisaties begeleiden. Zij heeft ruime nationale en internationale ervaring op het gebied van procesoptimalisatie en uitbesteding van activiteiten. Op dit moment richt zij zich voor Sense Sourcing op de uitvoering van een uitbestedingsplan in een groot ziekenhuis.

Voordat zij zich aan Sense Sourcing verbond, werkte Tielkemeijer gedurende zeven jaar voor de afdeling Facility Management van ING. In deze periode zijn er in dit bedrijfsonderdeel veel activiteiten, waaronder catering, schoonmaak, beveiliging en logistiek geoutsourced. Als Manager Logistics heeft zij een groot aantal van deze trajecten begeleid. Tijdens een van deze projecten is Tielkemeijer in contact gekomen met Sense Sourcing. Zij was onder de indruk van de professionaliteit en kwaliteit van de dienstverlening en heeft zich daarom gelieerd aan Sense Sourcing.

Tot 2002 was zij bij IBM in dienst. In eerste instantie als Programma Manager op internationale projecten, vervolgens als Source of Supply Manager, verantwoordelijk voor de voorraden in Europa, het assemblage proces van verschillende divisies en het op tijd leveren van producten.

Over Sense Sourcing
Sense Sourcing is onafhankelijk en gespecialiseerd in het succesvol maken van waardeketens en sourcing relaties. Het bedrijf vertaalt de externe marktpropositie van ondernemingen naar onderliggende waardeketens en helpt klanten op basis hiervan in- en outsourcingstrategieën te ontwikkelen. Sense Sourcing levert interim- en programmamanagement en neemt verantwoordelijkheid voor zowel definitie, implementatie als executie. Klanten zijn vooraanstaande profit en non-profit organisaties. Sense Sourcing is onderdeel van Boer & Croon.

Meer informatie en beeldmateriaal:
Sense Sourcing, Wim Vrijmoeth, info@sensesourcing.nl, 079 331 9399
of
WILD werk, Jeanette de Wilde, jeanette@wildwerk.nl, 030 290 0059

Verstreken tijd: 17 jaar en 116 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl