ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 116 dagen geleden)

Werƒ breidt uit met TOP managers

Werƒ is een jonge frisse onderneming gespecialiseerd in Detachering en Werving & Selectie van financieel personeel en interim management op het gebied van Finance & Credit Management.

Werƒ is er voor opdrachtgevers die op zoek zijn naar de beste financiële professionals of behoefte hebben aan tijdelijke of vaste Finance specialisten.

Werƒ is er ook voor young Financial professionals die een nieuwe uitdaging in hun carrière zoeken.

Het beste van deze twee werelden komt samen bij Werƒ. Met onze eigen ervaring als ondernemers weten we als geen ander hoe we effectief moeten omgaan met een vaste of tijdelijke behoefte aan personele versterking op het gebied van Financial services.

Maar wij beseffen ons tegelijkertijd dat ons werk bij uitstek mensenwerk is; de juiste persoon op de juiste plaats.
Als onderdeel van de G-Nius hebben we al jarenlange ervaring met het vinden en plaatsen van de juiste gespecialiseerde mensen.

Werƒ heeft Lonneke Bemer benoemd tot Account Manager. Per 2009 is Lonneke het accountteam van Werƒ komen versterken. In de functie van Manager zal zij verantwoordelijk zijn voor de op- en uitbouw van het Werƒ relatienetwerk in Nederland.

Hierbij zal zij nieuwe opdrachtgevers actief benaderen, signaleert zij nieuwe kansen in de markt en begeleidt zij kandidaten en medewerkers in het gehele traject naar een nieuwe opdracht. Werƒ onderscheid zich door de brede kennis en ervaring van de markt, aandacht en betrokkenheid voor de medewerkers en klanten. Onze betrokkenheid gaat verder dan alleen het invullen van hoogwaardige diensten. Wij denken proactief in oplossingen en slagen hierdoor een succesvol partnership met onze klanten op te bouwen.

Mark Damman, Directeur van Werƒ: "Met de benoeming van Lonneke Bemer geven wij hoge prioriteit aan het tijdig en volledig inspelen op de markt situatie. Anti cyclus werken is een van de strategieën die Werƒ uitvoert. Lonneke zal met haar kennis en P&O achtergrond, de directie adviseren en ondersteunen in het uitvoeren van haar strategie.

Lonneke Bemer is voor de start bij Werƒ werkzaam geweest bij een strategische Werving en Selectie marktleider als manager Detachering en Werving en Selectie voor onder andere financieel personeel.

Mede door haar achtergrond als adviseur bij verschillende (non-)profit bedrijven is ze in staat om de juiste match te maken tussen klant en kandidaat.

"Door haar opgedane ervaringen zien wij Lonneke als een grote aanwinst voor Werƒ ".

Verstreken tijd: 17 jaar en 116 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl