ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 26 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Stark Narrative

Total Specific Solutions benoemt leden Raad van Commissarissen

Apeldoorn, 16 februari 2009 – ICT-onderneming Total Specific Solutions benoemt prof. dr. Lense Koopmans (voorzitter), Henk Huisman en drs. Pieter Paul van Besouw tot lid van de Raad van Commissarissen.

De afgelopen jaren heeft Total Specific Solutions een aanzienlijke groei doorgemaakt. Het instellen van een toezichthoudend en adviserend orgaan past bij de huidige omvang. De organisatie hecht grote waarde aan een professionele corporate governance-structuur en is bijzonder verheugd over de benoeming van de zeer ervaren Raad van Commissarissen.

Prof. dr. Lense Koopmans heeft diepgaande bestuurlijke kennis en ervaring, zowel binnen publieke als private organisaties. Hij is onder andere voorzitter van de Raad van Commissarissen van Rabobank Nederland, Arriva Nederland en van Siers Groep. Tevens is hij lid van de Raad van Commissarissen van Eureko-Achmea, Nuon en Kiwa. In het verleden was de heer Koopmans onder andere president-directeur van TBI Holdings. Vanuit zijn werkzaamheden bij onder andere Rabobank en TBI Holdings heeft hij een uitgebreide ervaring met het huidige decentrale besturingsmodel van Total Specific Solutions.

Henk Huisman heeft uitgebreide ervaring in de ICT-sector. Op dit moment bekleedt hij een aantal commissariaten en adviseurschappen. De heer Huisman is onder meer voorzitter van de Raad van Commissarissen van Conquaestor en lid van de Raad van Advies van Object +. In het verleden was hij lid van de Raad van Bestuur van het beursgenoteerde ICT-bedrijf PinkRoccade en was hij medeverantwoordelijk voor de vorming van deze onderneming. Hiervoor was de heer Huisman voorzitter van de directie van Bouwfonds Informatica en was hij lid van de directie van NCR Nederland.

Drs. Pieter Paul van Besouw heeft ruime ervaring in de financiële sector. Hij bekleedt een aantal functies met betrekking tot verschillende activiteiten binnen de maatschappij. Momenteel is de heer Van Besouw onder meer extern lid van het Audit Committee van het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen; vicevoorzitter van de Raad van Toezicht RDW, lid van de Raad van Commissarissen van Royal Haskoning en voorzitter van de Raad van Toezicht Medisch Centrum Haaglanden. In het verleden heeft hij diverse functies bekleed bij de Bank Nederlandse Gemeenten, de laatste elf jaar als voorzitter van de Raad van Bestuur.

Over Total Specific Solutions
Total Specific Solutions is een ICT-onderneming die specifieke oplossingen aanbiedt aan top 500-bedrijven, centrale en decentrale (semi-)overheidsinstellingen met een focus op software, businessconsultancy en dienstverlening. Total Specific Solutions bestaat uit onafhankelijke ICT-ondernemingen die alle top 3-spelers zijn binnen hun eigen specifieke markt, en levert een heldere, toegevoegde waarde aan zijn klanten. Met circa 1.700 medewerkers behaalt Total Specific Solutions een omzet van EUR 180 miljoen. Total Specific Solutions voorziet de komende jaren een verdere groei. Meer informatie is beschikbaar op www.totalspecificsolutions.nl

Voor meer informatie:
Total Specific Solutions
Gerrit Oosterhof, CEO
Tel.: +31 (0) 88 660 33 33
E-mail: g.oosterhof@totalspecificsolutions.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 26 dagen
PR contact  

Logo Stark Narrative
Total Specific.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Sooda internetbureau
Logo Key2XS
Logo Decos
Logo  Fundaments, Expert in Clouds
Logo 12Build
Logo NeuroCluster AI
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo NetRom Software
Logo Eijsink
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Qaitbay
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo We talk SEO B.V.
Logo Sandisk
Logo Kraken
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo HeadFirst Group
Logo HeadFirst Group
Logo ManpowerGroup
Logo Conclusion
Logo EPAM Systems
Logo PQR
Logo Proofpoint
Logo Incubeta
Logo Xerox
Logo Infomedics
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103150 persberichten
7003 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17103 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl