www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 125 dagen geleden)
Bedrijf:

Westcon Security en Westcon Convergence organiseren Kennis Evenement

Westcon Security en Westcon Convergence organiseren op 5 maart 2009 een gezamenlijk even met als thema ‘Sharing our Values with our Customers’. Het evenement wordt gehouden in het Glazen Ruimte te Maarssen en bestaat uit een aantal workshops door de meest toonaangevende leveranciers die beide bedrijven vertegenwoordigen. Verschillende thema’s zullen daarbij aan de orde komen, zoals Internet Security, VoIP, Wan Optimalisatie, Mobility, Voice en Data, Convergentie oplossingen, Virtualisatie en Managed services/SaaS.

Daarnaast zal er een forumdiscussie plaatsvinden waar aan de hand van prikkelende stellingen. Leveranciers, distributeur en resellers discussiëren over vraagstukken die te maken hebben met strategische keuzes en ontwikkelingen binnen het Channel model. Deze forumdiscussie zal geleid worden door Tom Egbers, sportverslaggever bij de NOS. Het forum zal bestaan uit directie van leveranciers en Westcon.

Het ‘fun’ element is ook niet vergeten, gedurende de hele dag zijn er mogelijkheden zich te ontspannen en te netwerken, door het volgen van bijvoorbeeld de workshops ‘bier proeven’ of ‘graffity spuiten’

Het evenement wordt afgesloten met een uitgebreide borrel waarin Westcon haar gasten culinair verwent, een DJ zal vervolgens de avond afsluiten.

Deelnemende leveranciers zijn o.a. CheckPoint, Avaya, Juniper, Nortel, Extreme Networks, Trend Micro, Nokia, Trapeze, SonicWall, ActivIdentity, PowerDsine, RSA en Plantronics en Jabra.

John Verhoek, Marketing Manager Westcon Security Nederland, stelt:
‘Westcon Convergence en Westcon Security bedienen een heel apart segment in de markt. Toch zijn er vele raakvlakken, traditionele Telecom oplossing worden in toenemende mate geïntegreerd binnen ICT oplossing. Binnen die omgeving spelen zaken als Security en Wan Optimalisatie weer een belangrijke rol. Een belangrijke toegevoegde waarde van Westcon is om onze resellers bewust te maken van de nieuwe kansen en mogelijkheden die nu geboden worden door de verschillende leveranciers.’

De sessies zijn inhoudelijk geschikt voor zowel commercieel als meer technische georiënteerde medewerkers. Kennisoverdracht en nauwe samenwerking met onze klanten zijn voor ons belangrijke zaken waarmee we ons willen onderscheiden van de concurrentie. We proberen samen met onze leveranciers de boodschap zodanig over te brengen dat zij daar ook daadwerkelijk iets aan hebben. Het ‘fun’ gedeelte mag op zo’n dag niet ontbreken, het zijn vaak de momenten waarin leveranciers en resellers elkaar op informele wijze weten te vinden’

Het definitieve programma wordt op korte termijn gecommuniceerd.

Voor meer informatie kunt u zich wenden tot:

Westcon Security Nederland
John Verhoek
Marketing Manager
Tel. Nr: 030-6025400
E-mail: john.verhoek@westconsecurity.nl
Website: nl.securitypoint.westcon.com
Westcon Convergence Nederland 
Myra van Koppenhagen 
Marketing and Communications 
Tel. Nr. 0180 880 191 
E-mail: myra.van.koppenhagen@westcon.nl
website: www.westcon.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 125 dagen
Westcon Securi.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR