ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 139 dagen geleden)

Toyota lanceert "Aim Zero Emissions" blog rond milieu-initiatieven

( BW)(TOYOTA) Toyota Motor Europe lanceert "Aim Zero Emissions" blog rond milieu-initiatieven

BRUSSEL, België--(BUSINESS WIRE)--Jan 23, 2009--Toyota Motor Europe (TME) heeft haar eerste blog gelanceerd op www.aimzeroemissions.eu om ideeën uit te wisselen en de discussie rond milieu-initiatieven, en in het bijzonder die van Toyota, te stimuleren. Na de introductie van het You Tube kanaal "Groen Ontwerp" vorig jaar, slaat TME nu in het kader van de campagne "Objectief: geen emissie" met de blog verder de weg van de sociale media in. Sinds 2003 zet de campagne de holistische aanpak van Toyota rond het milieu in de kijker. De initiatieven van de onderneming worden er toegelicht om de impact van een auto op het milieu tijdens zijn volledige levenscyclus te verminderen. Dit komt duidelijk tot uiting in de TV-reclame.

De belangrijkste blogger is Colin Hensley, General Manager Corporate Affairs and Planning binnen TME. Hij zal ook de gedachten van andere kaderleden, technische experten en werknemers weergeven.

"Het is een fantastische nieuwe manier voor ons om gedachten uit te wisselen over de laatste ontwikkelingen van `s werelds belangrijkste zaak," aldus Maria Isabel Rodriguez Leon, Project Leader Corporate Advertising. "...En we kijken ernaar uit om met anderen in contact te komen om zo'n belangrijke onderwerpen te bespreken."

Sinds de lancering van de Prius in 1997 is Toyota leider in ecologische innovaties en hybride wagens. Van dit eerste hybride voertuig in massaproductie zijn er wereldwijd meer dan 1 miljoen exemplaren verkocht. Voor de onderneming betekent duurzaamheid meer dan alleen het verminderen van de uitlaatgassen. "Bij Toyota geloven we dat technologische vernieuwing de sleutel is voor duurzame ontwikkeling . Uiteindelijk zijn het de mensen die de technologie ontwikkelen en hier gebruik van maken, dus hoe meer we met onze klanten, partners, bloggers en milieuhygiënisten van gedachten wisselen, hoe beter," zei Colin.

De blog "Aim:Zero Emissions" maakt deel uit van een serie van online milieu-initiatieven van Toyota, zoals Groen Ontwerp www.youtube.com/toyotaeurope. Dit is een reeks documentaire films van telkens 60 seconden, waarin de milieu-filosofie van Toyota worden weerspiegeld en waarin een waaier aan activiteiten ons inspireren om ons leven groener te maken. Een revolutionaire suikerbatterij, een zonnetoren in Spanje, een koolstofvrije stad, regeneratieve energie en een ecologisch snowboard, om er maar enkel te noemen.

Voor meer informatie over Toyota's 360° milieu-aanpak, ga naar www.aimzeroemissions.eu

Verstreken tijd: 17 jaar en 139 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo IG&H
Logo DataCore Software
Logo Proofpoint
Logo Conclusion
Logo Pegasystems
Logo Descartes
Logo Trend Micro
Logo ManpowerGroup
Logo Dynamic People
Logo Schneider Electric
Logo Amazon
Logo Nutanix
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103719 persberichten
7033 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17442 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR