www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 176 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Furore benoemt Ellen van Bodegom tot Manager Business Development en Senior Adviseur

Amsterdam, 5 november 2008 – ICT-dienstverlener Furore heeft Ellen van Bodegom (40 jaar) benoemd tot Manager Business Development en Senior Adviseur. In haar nieuwe functie is Van Bodegom verantwoordelijk voor het onderzoeken van nieuwe ICT-initiatieven in de zorg. Daarnaast adviseert ze landelijke instanties en zorginstellingen over de inzet van ICT. Verder vormt zij voor klanten van Furore een vraagbaak op het gebied van ICT.

Ellen van Bodegom heeft meer dan twintig jaar ervaring op het gebied van ICT en zorg. De afgelopen drie jaar had zij een eigen onderneming op dit gebied: Double IT Healthcare. Eerder werkte Van Bodegom als zelfstandig adviseur voor Nictiz en CVZ. Voordat zij als ondernemer aan de slag ging, was Van Bodegom als businessconsultant ICT in dienst bij Delta Lloyd Zorg, Kraamzorg de Eilanden en Diamiz (leverancier van het elektronische zorgnetwerk Haagnet). Daaraan voorafgaand werkte ze als verpleegkundige bij Kruiswerk Zuid-Hollandse Eilanden en het Vlietlanden Ziekenhuis. Ellen van Bodegom studeerde HBO Verpleegkunde en HBO Verpleegkundige Informatica.

“Het afgelopen jaar heb ik een sabbatical ingelast. Daarna wilde ik aan de slag bij een bedrijf waarvan de ambities aansluiten bij mijn persoonlijke doelstelling: het optimaliseren van de zorgprocessen. Furore was voor mij de meest logische keuze”, zegt Ellen van Bodegom. “Als geen ander combineert Furore namelijk kennis van zorgprocessen met die van informatietechnologie. Naast de inhoud van mijn nieuwe functie spreekt de bedrijfscultuur mij bijzonder aan. Er wordt sterk de nadruk gelegd op zelfontwikkeling en een goede werksfeer.”

“Wij zijn erg blij met de komst van Ellen van Bodegom”, zegt Rien Wertheim, directeur van Furore. “De gezondheidszorg is bezig een inhaalslag op het gebied van ICT te maken. Ellen van Bodegom heeft meer dan twintig jaar ervaring op dit gebied en is, net als veel mensen in ons bedrijf, afkomstig uit de zorgsector. Met haar kennis en ervaring kan zij een sterke impuls geven aan ons bedrijf en onze klanten professioneel ondersteunen bij het uitvoeren van hun ICT-projecten.”

Over Furore
Onafhankelijk ICT-dienstverlener Furore werkt voor ziekenhuizen, GGZ-instellingen, thuiszorginstellingen en de V&V-sector. Daarnaast heeft het bedrijf klanten in de wetenschappelijke wereld. De dienstverlening van Furore omvat ICT-advies, systeemontwikkeling , business intelligence, applicatiebeheer, testen en support.

Voor meer informatie:

Furore
Susanne Portier, communicatiecoördinator
Telefoon: 020 – 346 71 71
E-mail: s.portier@furore.com
www.furore.com

Progress Communications
Inger Hund
Telefoon: 020 – 363 11 52
E-mail: inger@progresscommunications.nl
www.progresscommunications.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 176 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Furore contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu