www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 103 dagen geleden)
Bedrijf:

Pharox distribueert CMO Compliance software in Benelux

Spijkenisse / Melbourne, 21 oktober 2008

Spijkenisse / Melbourne – Pharox Automatisering B.V. (www.pharox.nl) maakt vandaag bekend dat zij een exclusieve partnerovereenkomst heeft gesloten met CMO International ApS voor de verkoop, hosting en training van de CMO Compliance softwareoplossingen in de Benelux.

De CMO Compliance oplossing bestaat uit een softwarepakket dat volledig voorziet in de behoefte van een organisatie of bedrijf op het gebied van compliance en risicobeperking. Deze zeer flexibele en uitgebreide software is aan te passen aan bestaande procedures. Men kan acties plannen, inspecties, assesments, controles en audits uitvoeren, uitstaande acties agenderen en controleren, en rapporteren op het gebied van compliance en risico’s.

Pharox levert al op maat gemaakte oplossingen aan bedrijven, (semi)overheden en NGO’s op het gebied van compliance. “Wij zijn verheugd dat we het CMO Compliance softwarepakket kunnen toevoegen aan ons portfolio”, zegt Gerton Lusink, Algemeen Directeur van Pharox. “Hiermee hebben we een volledig palet aan oplossingen voor de gehele assurancemarkt. Door middel van een ASP model, hosted server model of een eigen server kunnen wij nu zowel pakket software als uitgebreide maatwerkoplossingen bieden.” CMO Compliance heeft een gevestigde positie en veel ervaring met verschillende toepassingen in een groot aantal verschillende industrieën. “Door deze samenwerking kunnen we veel verschillende type opdrachtgevers bedienen. Daarnaast kunnen klanten maximaal profiteren van de kennis en ervaring die is opgedaan.”

“Wij zien de Benelux als één van de veel belovende regio’s voor Compliance management software,” zegt Scott Macaw, Directeur CMO International ApS. “Wij zijn zeer enthousiast over de samenwerking met Pharox. Ze beschikken over gedegen kennis en ervaring op het gebied van assurance, audit, inspectie en compliance. Wij voorspellen een mooie toekomst voor deze samenwerking in de Benelux.”

Over Pharox
Pharox Automatisering B.V. is opgericht in 1992. Het bedrijf heeft uitgebreide ervaring en kennis op het gebied van audit-, assessment- en inspectiontoepassingen door middel van database systemen, internetapplicaties en clientsoftware. Het bedrijf biedt een volledige dienstverlening bestaande uit project planning, ontwikkeling, project management, hosting, onderhoud en support.

Over CMO
CMO COMPLIANCE is een end-to-end softwarepakket van CMO International, een wereldspeler op het gebied van softwareoplossingen voor audit, inspectie, certificering en compliance management. Wereldwijd hebben klanten voordeel van een zeer rijk uitgevoerde oplossing die volledig is aan te passen aan de behoefte van de klant. Daarnaast biedt het bedrijf een uitzonderlijke dienstverlening en support, waardoor de klant kostenbesparend een betere organisatie kan bewerkstelligen.

Noot voor de redactie:
Nadere informatie is beschikbaar op www.pharox.nl maar u kunt ook contact opnemen met de heer V. Shypoorchian op 0181-689689 of per e-mail cmo@pharox.nl

Pharox Automatisering B.V.
Stevinweg 12
3208 KM Spijkenisse
Nederland
Telefoon: +31 (0)181 689689

Verstreken tijd: 18 jaar en 103 dagen
Pharox Automat.. contact  

+31 (0) 181 - 698 698
info@pharox.nl
www.pharox.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu