www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:

50.000ste videomail verstuurd via Videoblog.nl

Amsterdam, 16 september

Een kleine 6 maanden stond de teller nog op 0 (nul) maar inmiddels zal in de maand september de 50.000ste videomail via videoblog.nl worden verstuurd!

Een videomail is een video verstuurd als e-mail, waarbij het opnemen/verzenden van een videomail net zo makkelijk gaat als het versturen van een e-mail. Het heeft als positieve eigenschap dat het persoonlijke karakter in stand blijft, hetgeen vaak verloren gaat in een e-mail. Een video zegt immers meer dan 1000 beelden.. De ontvanger kan het bericht op elk gewenst moment bekijken waar hij/zij zich ook begeeft. Dit is met name makkelijk als er sprake is van een tijdsverschil.

Videoblog ontstond als videogemeenschap met centraal de persoonlijke videoboodschap. “Al snel merkten we dat het versturen van videoboodschappen de meeste mensen trok. Toen we daarachter kwamen hebben meteen de videodienst op de site uitgebouwd." Aldus oprichters Robin Schoonderwoerd en Jurgen de Bont.

De toekomst zien de videobloggers positief in, met name omdat straks iedere computer standaard een webcam heeft wordt het met elkaar in contact blijven via videomail nog makkelijker. Daarnaast zie je de Internetsnelheden steeds toenemen, hetgeen resulteert in nog meer gebruikersgemak. Denk hierbij aan een hogere kwaliteit van de videobeelden of een nog betere streaming van de beelden. “Op het moment wordt onze dienst voornamelijk particulier gebruikt, maar zakelijke toepassingen zien we nu ook volgen” aldus Videoblog.

Het versturen van een videomail via videoblog is geheel gratis en is te beproeven op www.videoblog.nl


Voor meer informatie:

Videoblog
t.a.v. Robin Schoonderwoerd
Robin@videoblog.nl
020-681 65 48
06 26783 727
www.videoblog.nl


Verstreken tijd: 18 jaar en 109 dagen
Videoblog.nl contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Examencentrum
Logo Vertiv
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu