www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 68 dagen geleden)
Bedrijf:

Intermediair Realis spant kort geding aan tegen Aegon: “Aegon laat ons opdraaien voor ‘De Ruiter-kosten’”

Hilversum, 16 september 2008

Hilversum – Intermediair Realis uit Hilversum spant een kort geding aan tegen verzekeraar Aegon. Kern van het geschil is de poging van Aegon om de zogenaamde ‘De Ruiter-kosten’ af te wentelen op Realis die als intermediair ruim 7.000 beleggingsverzekeringen van Aegon heeft verkocht. “Aegon stapelt blunder op blunder, waardoor ónze klanten hun polis beëindigen bij Aegon. Dat is zowel voor onze klanten zeer nadelig, ze raken bijvoorbeeld hun aanspraak op collectieve claims kwijt, maar daarnaast moeten wij opdraaien voor de negatieve financiële gevolgen. Daar verzetten we ons met hand en tand tegen”, aldus Realis.

In de afgelopen jaren heeft Realis onder diverse merknamen pensioenadvies gegeven aan medewerkers in de zorg-, bouw- en metaalsector en daarbij aanzienlijke aantallen beleggingsverzekeringen van Aegon geadviseerd. Daarmee was Realis sinds 2003 een van de drie grootste wederverkopers van Aegon.
Na het advies van de commissie De Ruiter begonnen de problemen tussen Realis en Aegon. “We hebben getracht om samen met Aegon de adviezen van de commissie De Ruiter te vertalen naar goede voorlichting voor onze klanten. Maar in plaats van samenwerken ging Aegon buiten ons om ónze klanten benaderen”, vertelt directielid mr. Edo Labrujere van Realis. In de Aegon-communicatie (een brief over het rendement van de verzekering en de kosten van de polis) kreeg Realis als tussenpersoon de zwartepiet toegespeeld en speelde Aegon ‘mooi weer’: “Onze klanten werden gebrekkig geïnformeerd, maar wij kregen niet de gelegenheid om onze klanten zélf uit te leggen hoe de vork in de steel steekt. Zelfs het vermelden van de juiste merknaam en het goede telefoonnummer was nog teveel moeite voor Aegon, waardoor onze klanten in verwarring achterbleven”, constateert Labrujere. “Een deel van onze klanten heeft hun polissen bij Aegon opgezegd en nu meent Aegon bij ons een deel van de provisie terug te kunnen eisen. Het omgekeerde is natuurlijk redelijk. Door haar optreden heeft Aegon óns veel schade berokkend. Eigenlijk is het een gotspe: Aegon speelt nu de vermoorde onschuld, terwijl het bedrijf wel jarenlang maximaal heeft geprofiteerd.”
“Wij zijn als een van de weinige intermediairs ISO-9001 gecertificeerd. Dat doen we omdat we staan voor kwaliteit. We hebben veertig medewerkers die allemaal een gezin hebben. Met die verantwoordelijkheid op onze schouders en de ambitie om kwalitatief hoogwaardig advies te leveren, laten we Aegon niet zomaar wegkomen”, motiveert Labrujere strijdlustig het kort geding dat donderdag 16 september dient bij de rechtbank in Den Haag.

Noot voor de redactie:
Neem voor interviews en meer informatie contact op met mr. E. Labrujere van Realis.

Realis
Laapersveld 47
1213 VB Hilversum
tel.: 035 – 626 09 60
mob: 06 -
e-mail: edolabrujere@realisadvies.nl

Disclaimer & Spamnotice
Dit persbericht is verzonden door communicatiebureau Mediahuis te Amersfoort in opdracht van Realis BV. De inhoud van dit bericht is voor verantwoordelijkheid van onze opdrachtgever. Bij het samenstellen van de verzendlijst proberen wij verzending naar irrelevante media-adressen zoveel mogelijk te vermijden. De verzendlijst is samengesteld op basis van de volgende gegevens: Het handboek Nederlandse pers: www.handboeknederlandsepers.nl en De Perslijst: www.deperslijst.com Deze informatie is door redacties en journalisten zélf verstrekt. Wilt u hierover meer informatie, stuur dan een e-mail naar persdiensten@mediahuis.nl


Verstreken tijd: 18 jaar en 68 dagen
Realis contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl