ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 15 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Tyto PR Nederland

Enterprise Library Extensies nu wereldwijd beschikbaar

Avanade zorgt voor verbinding tussen Web Service Software Factory en Enterprise Library

30 juni, 2008

Avanade, het internationale consultancybureau voor IT-oplossingen dat gebruik maakt van het Microsoft-platform, heeft met Enterprise Library belangrijke nieuwe bouwstenen ontwikkeld voor professionele enterprise-applicaties. Op dit moment bouwt Microsoft EntLib verder uit. De Microsoft Web Service Software Factory, ook wel bekend als Service Factory of WSSF, is een andere bouwsteen die webservice-lagen genereert. Beide zijn veelgebruikte bouwstenen bij de ontwikkeling van enterprise-applicaties. Dit blijkt onder andere uit meer dan een miljoen downloads voor Enterprise Library en ruim veertigduizend downloads voor WSSF. Avanade heeft nu een applicatieverbinding ontwikkeld tussen WSSF en Enterprise Library.

Het blijkt dat naast de logica van een webservice-laag er vaak allerlei zogenoemde ‘cross cutting concerns’ als logging, validatie, performance counters en security in service georiënteerde enterprise-applicaties toegevoegd moeten worden. Avanade, dat zich volledig richt op het Microsoft-platform, heeft daarom applicatieblokken ontwikkeld die ervoor zorgen dat er minder programmeerwerk nodig is voor deze cross cutting concerns. Voor verschillende cross cutting concerns is het tegenwoordig in EntLib mogelijk om het gedrag te configureren met de applicatieblokken. Een recente toevoeging aan EntLib is het Policy Injection Application Block (PIAB). Dit blok maakt het mogelijk om zelfs de enkele coderegels, die nodig zijn om EntLib aan te roepen, weg te laten.

Wanneer er gebruik wordt gemaakt van webservices is het noodzakelijk dat er uitvoerig over cross cutting concerns wordt nagedacht. De cross cuttings concerns kunnen bijvoorbeeld eenvoudig afgehandeld worden door gebruik te maken van de applicatieblokken van Enterprise Library. Daarom is het een logische stap om Web Service Software Factory en EntLib met elkaar te koppelen. Avanade heeft nu een extensie uitgebracht voor WSSF die er voor zorgt dat het eenvoudig integreert met Enterprise Library. Zo kunnen bedrijven snel webservices bouwen met WSSF en daarop cross cutting concerns afhandelen met EntLib, zonder dat deze geprogrammeerd moeten worden. Avanade heeft de extensie, genaamd EntLib Extensions to WSSF, als open source-project uitgebracht op CodePlex.

“Het wordt tijd dat de IT-industrie zichzelf automatiseert”, zegt Edwin Jongsma, capability director solutions development bij Avanade Nederland. “Wij doen samen met een aantal universiteiten onderzoek naar moderne ontwikkeltechnieken. Eén van de resultaten daarvan is de extensiemodule. Deze module is een mooi voorbeeld van het uit handen nemen van basale taken voor programmeurs. Ik verwacht dat deze ontwikkeling in de toekomst steeds meer gaat opleveren.”

(397 woorden)

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Avanade

Avanade is een internationaal consultancybureau voor IT-oplossingen dat gebruik maakt van het Microsoft-platform om winstgroei bij organisaties te realiseren. Met behulp van bewezen oplossingen die voortbouwen op Microsoft-technologieën, helpt Avanade ondernemingen bij het verhogen van de omzet, het verlagen van de kosten en het herinvesteren in innovatie om het concurrentievoordeel te vergroten. Avanade-consultants leveren kwaliteit door in te spelen op de individuele eisen van de klant, de planning en het budget. Zij combineren inzicht, innovatie en het talent van hun wereldwijde workforce. Avanade is in 2000 opgericht door Accenture en Microsoft corp en Accenture is voor het merendeel eigenaar van Avanade. Er werken ruim 8.000 professionals voor Avanade in 22 landen wereldwijd. Voor meer informatie kijk op: www.avanade.nl

Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met Ingrid van den Nieuwenhof van OCTANE PR:
Tel: +31 (0)40 266 1130
E-mail: avanadebenelux@octanepr.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 15 dagen
Avanade contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
Logo NTT DATA
Logo IG&H
Logo DataCore Software
Logo Proofpoint
Logo Conclusion
Logo Pegasystems
Logo Descartes
Logo Trend Micro
Logo ManpowerGroup
Logo Dynamic People
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103729 persberichten
7033 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17447 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR