4 juni 2008
Vrijuit door Zwitserland en Oostenrijk treinen deze zomer? Dat kan met de speciale Euro 2008 InterRail Pass. Hiermee kunnen voetballiefhebbers gedurende juni en juli 2008 van het ene land naar het ander land reizen - bijzonder voordelig en flexibel. Zo hoeven ze geen enkele wedstrijd van Oranje te missen. Erg handig, omdat nog niet bekend is welk team in welk stadion zijn kwart- en halve finale speelt. De Euro 2008 InterRail Pass is er in veel varianten. Zo kunnen reizigers kiezen om drie tot en met acht dagen binnen een maand naar wens te reizen door Oostenrijk en Zwitserland. Ze bepalen uiteraard zelf welke dagen dat precies zijn. Daarbij hebben ze de keuze uit eerste en tweede klas. Voor jongeren (tot 25 jaar) is de Euro 2008 Pass extra voordelig: NS Hispeed biedt hen een speciaal voordeeltarief vanaf slechts 125,- euro. Volwassenen (vanaf 25 jaar) kunnen met deze pas toeren door de Alpenlanden vanaf 189,- euro.
Linda Schulte, hoofd Marketing NS Hispeed: “Met InterRail ligt Europa voor je open. Onze speciale Euro 2008 Pass voor twee landen is deze voetbalzomer een perfecte aanvulling op het huidige uitgebreide aanbod InterRail-tickets. Reizigers naar Oostenrijk en Zwitserland houden hiermee alle reisopties open. Dit maakt de pas ideaal voor Oranjefans. Het is immers nog niet bekend welke weg Oranje te gaan heeft na de groepsfase. Bovendien is een treinreis door deze prachtige, bergrijke landen een beleving op zich.”
Euro 2008 vindt plaats in acht verschillende steden. In Oostenrijk worden wedstrijden gespeeld in Wenen, Klagenfurt, Salzburg en Innsbruck. In Zwitserland wordt er gespeeld in Zürich, Basel, Bern en Genève. Tijdens Euro 2008 worden in deze steden speciale festiviteiten georganiseerd, die je als fan niet mag missen.
Ook flexibel en voordelig treinen door Oostenrijk en Zwitserland deze zomer? Tickets voor de Euro 2008 InterRail Pass zijn te boeken bij NS Hispeed Telesales via 0900 – 9296 (€ 0,35 p.m.) en bij de Tickets & Service-winkels met een NS Hispeed-balie op de grotere stations. Voor meer informatie:
www.interrail.nl.
Ben je voetbalmoe? Naast de Euro 2008 Pass biedt NS Hispeed ook andere InterRail-kaarten:
- de Global Pass, waarmee je maar liefst door alle 30 Europese landen kunt reizen;
- de One Country Pass, waarmee je één land kunt doorkruizen.
Voor meer informatie over InterRail:
www.interrail.nl.
Noot aan de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Sheila Stafleu, adviseur PR NS Hispeed,
088 671 15 24 of e-mail
sheila.stafleu@nshispeed.nl.
Over NS Hispeed NS Hispeed is het hogesnelheidsmerk van NS en biedt hogesnelheidsvervoer aan op internationale bestemmingen en straks ook op nationale bestemmingen. Naast de nieuwe hogesnelheidstrein vallen onder NS Hispeed ook hogesnelheidstreinen als Thalys, ICE International, Eurostar en TGV. NS Hispeed maakt deel uit van Railteam, een samenwerking tussen Europa’s belangrijkste hogesnelheidsondernemingen. Railteam sluit de Europese hogesnelheidslijnen naadloos op elkaar aan.