ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 55 dagen geleden)
Bedrijf:

Microsoft Office Communicator Server 2007 (OCS) als dienst beschikbaar

Vianen, 13 mei 2008

Als eerste in Nederland biedt ‘Software as a Service’-leverancier UTICA OCS / Unified Communications aan als online hosted dienst. Bedrijven en organisaties kunnen nu zonder kennis in huis te halen gebruik maken van deze dienst.

UTICA, Gold Certified Partner van Microsoft levert Microsoft Office Communications Server (OCS) als een hosted service op basis van een abonnement vanaf € 4,95 per gebruiker per maand. De OCS-dienst is bedoeld voor bedrijven en organisaties die niet willen investeren in specifieke en complexe technische kennis, maar die toch gebruik willen maken van de voordelen die OCS biedt. Hosted OCS is zeer functioneel, zeer laagdrempelig en tegen lage kosten snel inzetbaar gericht op kenniswerkers, voor wie communicatie van wezenlijk belang is.

Juiste medium
‘Het lijkt simpel om Exchange 2007 in de lucht te krijgen, maar in combinatie met OCS 2007 en telefonie is het voor veel bedrijven een nachtmerrie’, aldus Richard Bronzwaer directeur van UTICA. Met behulp van OCS Online kunnen gebruikers direct en eenvoudig in contact komen met collega’s en relaties op andere locaties, door gebruik te maken van het best passende communicatiemiddel. OCS geeft inzicht in de beschik- en bereikbaarheid van collega’s en relaties (presence). Afhankelijk van de urgentie en beschikbaarheid kiest een gebruiker het juiste medium: business instant messaging (chat), audio of video conferencing (Live Meeting). Juist door de combinatie van deze verschillende media kunnen medewerkers en relaties optimaal samenwerken.
OCS en Unified Communications is het juiste middel om te komen tot effectieve communicatie. UTICA ziet gebruik van Unified Communications niet als een doel.

Voice gateway
Binnen OCS is het mogelijk om vanuit Outlook, SharePoint of bij voorbeeld Word met een specifieke gebruiker contact op te nemen. OCS combineert namelijk in één client ‘presence’-informatie. Op je scherm kun je meteen zien óf en hoe iemand bereikbaar is: via een zakelijke chat, via desktopvideotoepassing of via de telefoon. Microsoft gebruikt de presence-informatie niet alleen binnen OCS, maar integreert deze informatie ook in Microsoft Office. Wanneer een lezer een e-mail in Outlook opent, of een Word- of Exceldocument, kan hij direct zien wat de presence-informatie is van een collega die in dat document wordt genoemd of die het document heeft gemaakt. Bronzwaer: ‘Met de inzet van Hosted OCS kun je heel handig samenwerken. Exchange en OCS worden zo steeds meer een ‘voice gateway’. Spraak is tenslotte niets meer dan een datapakketje dat je distribueert via internet.’

Over UTICA
Hosted Service Provider UTICA is gespecialiseerd in het hosten van Microsoft-omgevingen. Het aanbod hosting services van UTICA bestaat uit Hosted Microsoft Exchange, Hosted SharePoint, Hosted Office Communications Server, Hosted CRM en daarnaast ook Hosted Telefonie (gekoppeld en geïntegreerd met Exchange 2007). Deze diensten worden vanuit ons datacenter aangeboden en bieden klanten optimale bereikbaarheid en maximale beschikbaarheid van hun IT-infrastructuur via beveiligde verbindingen. UTICA neemt klanten de zorgen voor beheer en onderhoud van hun IT-omgeving geheel of gedeeltelijk uit handen. Kijk voor meer informatie op www.utica.nl.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Godfried Boogaard, sales & marketing manager UTICA
T 0887 800804, godfried@utica.nl, www.utica.nl


Verstreken tijd: 18 jaar en 55 dagen
UTICA B.V. contact  

+31 (0) 88 - 7800800
info@utica.nl
www.utica.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR