- Eindhoven, 23 april 2008 - Op 26 mei organiseert ACA voor de derde maal het inmiddels welbekende relatie-evenement Retailium Day. De editie van dit jaar vindt plaats in theater Spant te Bussum en staat in het teken van de lancering van Retailium Entrepreneur. Na de daverende successen van Retailium Day 2004 en 2006 is nu de tijd aangebroken voor een nieuwe uitvoering van deze informatieve bijeenkomst. Retailend Nederland is daarom tijdens R08 (Retailium Day 2008) van harte welkom om zich op de hoogte te laten brengen van de laatste ontwikkelingen op het gebied van IT in retail. Eén van deze ontwikkelingen is Retailium Entrepreneur. R08 is voor ACA dan ook de ideale gelegenheid om deze IT-oplossing groots aan belangstellenden te presenteren.
Retailium Entrepreneur is een unicum op het gebied van IT. MKB-retailers kunnen met dit innovatieve softwarepakket namelijk in één geïntegreerde werkomgeving eenvoudig hun bedrijfsinformatie beheren. Het pakket biedt flexibele modules voor financiën, inkoop, voorraad en verkoop, en marketing. Met deze modules worden bedrijfsprocessen beter op elkaar afgestemd en wordt direct meer inzicht verkregen in de resultaten van een onderneming. Retailium Entrepreneur is gebaseerd op het bewezen Microsoft Dynamics platform en specifiek ontwikkeld voor de automatisering van retailondernemingen binnen de modebranche.
Met de introductie van Retailium Entrepreneur komt naast Retailium Enterprise een lichtere versie van dit pakket beschikbaar. De grootste voordelen van deze versie zijn het sterk gestandaardiseerde implementatietraject en de gereduceerde opleidingsduur die nodig is om gebruikers goed te leren omgaan met het pakket. Deze kenmerken maken Retailium Entrepreneur zeer voordelig in aanschaf. Het pakket werkt daarnaast naadloos samen met Microsoft Office en is in de herkenbare Windows stijl vormgegeven. Hierdoor is het pakket erg eenvoudig qua gebruik. Naast de lancering van Retailium Entrepreneur vindt er op 26 mei tevens een twintigtal informatiesessies plaats. Deze sessies variëren qua onderwerp van e-mailmarketing tot webshopkoppeling en van starterpakket tot ERP-software. ACA verwacht op Retailium Day 2008 zo´n 300 enthousiaste retailers en branchepartners te mogen verwelkomen.
Bedrijven die zich willen inschrijven voor een bezoek aan Retailium Day 2008 kunnen dat doen via de website
www.aca.nl. Hier is tevens meer informatie te vinden over het programma van die dag.
Indien u meer wilt weten over Retailium Entrepreneur, dan kunt u kijken op
www.aca.nl of contact opnemen met dhr. C. Smulders via telefoonnummer 040-8800700.
ACA is bijna 25 jaar actief in de automatisering van fashion retailers en heeft in de loop der tijd een sterke positie opgebouwd in het segment van de mode-, schoenen- en sportretail. Zowel zelfstandige winkeliers als filiaal- en franchisebedrijven kunnen bij ACA terecht voor IT-oplossingen ter ondersteuning van logistieke processen, financiën, management analyses en CRM. Systemen van ACA zijn volledig gebaseerd op Microsoft technologie.