www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 51 dagen geleden)
Bedrijf:

Spotzer maakt eerste commercials met revolutionaire RED One

Innovatieve camera maakt snellere productie van video’s mogelijk

Amsterdam, 10 maart 2008 - Spotzer Media Group BV, het internationale reclamebureau dat zich richt op het MKB, innoveert opnieuw. Voor het produceren van commercials maakt Spotzer sinds kort succesvol gebruik van de bètaversie van de revolutionaire digitale RED One camera.

Met de komst van de veelbesproken RED camera, ontwikkeld door de man achter Oakley, Jim Jannard, start een nieuw tijdperk in de film- en entertainmentindustrie. De vele technische innovaties, zoals de mogelijkheid om film direct op een grote digitale geheugenkaart op te slaan en de hoge kwaliteit film die de camera biedt, maken het voor Spotzer mogelijk om klanten in verkorte tijd nog meer video’s van hoge kwaliteit aan te bieden.

Thed Lenssen, Executive Director en medeoprichter van Spotzer: “Dit is de eerste digitale camera waar de meeste regisseurs en camera-experts enorm enthousiast over zijn. Met de RED One kunnen we in een korte tijd nog meer video’s maken voor de helft van wat het normaal gesproken kost. De camera zelf is relatief ook erg goedkoop. Dit sluit naadloos aan bij werkwijze van Spotzer: telkens grenzen verleggen en innoveren met onze productiemethode. De kwaliteit is net zo goed als 35mm en met de camera kan ongecomprimeerd, ‘raw’, vijf keer zoveel informatie opgenomen worden als met andere High Definition camera’s.”

Spotzer heeft de RED One gebruikt om zijn bibliotheek aan ‘ready-to-air’ commercials uit te breiden. In Cannes (Frankrijk) maakte Spotzer in drie dagen dertig unieke commercials met de camera. Ook maakte Spotzer zijn eerste, eigen videocommercial. Deze is te bekijken via www.spotzer.nl. Het in Amsterdam gevestigde audio- en videobedrijf Cam-a-lot is het eerste verhuurbedrijf ter wereld dat in RED heeft geïnvesteerd en 5 RED One camera’s heeft aangeschaft. Spotzer heeft één van deze RED One camera’s in gebruik.

Jim Jannard, oprichter van RED zegt: “In het meest ideale geval zou één camera tientallen jaren mee moeten gaan. Maar in onze wereld, waar techniek enorm snel verandert, is het gewoon veel praktischer om een camera te ontwikkelen die met zijn tijd mee kan gaan. Daarom bestaat de RED One uit een modulair frame dat uitbreidbaar is met nieuwe modules.”

Over RED
Het idee achter het RED camerasysteem is simpel. Een digitale camera met dezelfde kwaliteit als 35mm film en het gemak van alleen maar digitaal. Voor meer informatie over RED: www.red.com.

Over Spotzer
Spotzer maakt effectieve videoreclame snel, gemakkelijk en betaalbaar voor lokale bedrijven over de hele wereld. Via de website (www.spotzer.com) helpt Spotzer klanten bij het plannen en uitvoeren van zeer gerichte reclamecampagnes op televisie, internet en narrowcastingnetwerken. Voor slechts 10.000 Euro kunnen klanten een complete campagne aanschaffen met een professioneel geproduceerde commercial en een toegespitst mediaplan. Dit zorgt ervoor dat de boodschap effectief de juiste doelgroep bereikt, waar en wanneer deze ook aan het kijken is.

# # #

Spotzer
Nina Breuning
Edelman - Amsterdam
+31 20 3010980
Mailto:nina.breuning@edelman.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 51 dagen
Spotzer Media contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR