Vianen – 25 februari 2008 - Door een Nederlandse vertaling te maken van het Enterprise wiki Confluence heeft E-id een belangrijke stap gemaakt om een wiki breder inzetbaar te maken binnen organisaties. Een wiki is bedoeld om gezamenlijk via het internet documenten te kunnen bewerken en om snel en laagdrempelig kennis te kunnen delen. Veel Nederlandse organisaties zetten momenteel al een wiki in op de IT afdeling, om samenwerking en kennisdeling beter te faciliteren. Waar de IT afdelingen vaak juist graag werken met Engelstalige versies van programma’s, wordt er vanuit eindgebruikers buiten de IT afdeling vaak gevraagd om een Nederlandse vertaling. Om het gebruik van de wiki nog toegankelijker te maken heeft E-id daarom besloten om een Nederlandse vertaling van het Enterprise WIKI Confluence te maken.
“Veel van onze klanten willen een wiki inzetten voor andere doeleinden dan het faciliteren van IT projecten. Er is bijvoorbeeld een klant die Confluence heeft ingericht voor hun Callcenter, zodat alle kennis centraal beschikbaar is. Callcenter medewerkers kunnen hierdoor vragen snel beantwoorden en hoeven niet meer bij andere collega’s op zoek naar een antwoord. Voor de Callcenter medewerkers is het bijzonder handig dat ze nu gebruik kunnen maken van de Nederlandse versie, zodat ze nog sneller de antwoorden vinden op de vragen die ze krijgen.”, aldus Olaf Stins, Business Development Manager bij E-id.
Vooral niet technische gebruikers zijn erg geholpen bij een Nederlandse wiki. E-id ziet voor Confluence binnen de Nederlandse markt dan ook steeds meer initiatieven buiten de IT afdeling komen en hoopt met de vertaling deze initiatieven positief te kunnen ondersteunen.
Over Confluence
Confluence is een Enterprise wiki van de Australische firma Atlassian. Confluence maakt het makkelijker voor organisaties of teamverbanden om samen te werken en kennis te delen. Een lage drempel om kennis vast te leggen en te delen is de belangrijkste reden om een wiki in te zetten. Dankzij een uitgebreid user management is het mogelijk om de kennis gelaagd te verdelen binnen de organisatie.
Meer informatie over Confluence en Atlassian kan worden gevonden op
www.atlassian.com Over E-id! Internet Strategies B.V.
E-id is opgericht in januari 2000 en beschikt inmiddels over meer dan 40 specialisten in het ontwikkelen van innovatieve (e-)business applicaties, gericht op de platformen Java/JEE en .NET.
Dankzij een gezonde combinatie van theoretische kennis, praktische ervaring en innovatief vermogen is E-id in staat om sneller, beter en goedkoper software te ontwikkelen.
E-id is partner van de firma Atlassian en binnen de Benelux actief met de implementatie en personalisatie van Atlassian producten als Confluence en Jira.
Meer informatie over E-id kan worden gevonden op
www.e-id.nl Nadere informatie voor de Pers:
E-id! Internet Strategies B.V.
Contactpersoon: Ivo van Bennekom
T. 0347-344345
E.
ivbennekom@e-id.nl