www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 77 dagen geleden)
Bedrijf:

Mobillion introduceert Online Video Player als dienst

Dienstenpakket integreert video in website zonder noodzaak technische kennis

Ede, 8 februari 2008 – Mobillion biedt Online Video Player, waarmee videomateriaal in websites is te integreren en bekeken kan worden met mobiele telefoons. De videospeler wordt aangeboden als dienst, waardoor afnemers niet hoeven te investeren in specifieke hard- en software. Met dit dienstenpakket zijn onder andere ook live mobiele video’s te uploaden naar een website.

Online Video Player is een verzamelnaam voor verschillende diensten van Mobillion. Naast het omzetten van videomateriaal naar een voor het web geschikte bestandsformaat (zoals flash) biedt Mobillion ook streaming en hosting aan. Dit ASP-model (application server provider) heeft als grote voordeel dat bedrijven geen technische kennis nodig hebben en hun IT-infrastructuur niet hoeven aan te passen.

Videospeler in eigen huisstijl
Mobillion’s videospeler onderscheidt zich door de flexibiliteit in mogelijkheden, de bundeling van web- en mobiele functies en het interactieve karakter van de speler. De videospeler is geheel te integreren in de (mobiele) website waarbij bedrijven zelf kunnen bepalen in hoeverre de speler wordt aangepast aan hun specifieke wensen. Dit kan zijn door bepaalde functies als ‘voting’ en ‘ranking’ toe te voegen of door de videospeler aan te passen aan de huisstijl van de website. Tevens is het mogelijk om te kiezen voor een extra hoge beeldkwaliteit.

“Bij de integratie van video in websites moeten bedrijven een aantal technische hobbels nemen en zijn kosten vaak een beperkende factor. Online Video Player neemt deze zorgen uit handen”, zegt Erik Leerkes, technisch directeur van Mobillion. “Daarnaast geloven wij dat de mobiele telefoon door zijn sterk groeiende multimediale mogelijkheden en de toekomstige universele beschikbaarheid van UMTS, een belangrijk podium zal worden voor het gebruik van video, zowel voor opnemen als afspelen. Onze speler biedt daarom nu al de mogelijkheid om het live beeld te tonen van een videogesprek met een UMTS-telefoon.”

Online Video Player is geschikt voor diverse toepassingen, maar zal in eerste instantie worden ingezet binnen innovatieve platformen als social media websites.



Over Mobillion
Mobillion biedt profit en non-profit organisaties op maat gemaakte hosted oplossingen voor het versterken van de interactie met hun doelgroep. Online social networking, mobiele marketing, user generated content, sms, 0800/0900-nummers, web 2.0 en mobiel internet staan bij de toepassingen centraal. De oplossingen zijn gebaseerd op in-house ontwikkelde producten en platformen waarin de mogelijkheden van de mobiele telefoon en internet optimaal worden benut. Mobillion heeft 25 medewerkers en is gevestigd in Ede. Mobillion B.V. is een 100%-deelneming van Telegraaf Media Groep N.V. Voor meer informatie: www.mobillion.nl.

Voor meer informatie:
Mobillion
Marc Schoutens
Tel: 0318 648 833
marc.schoutens(at)mobillion.nl

Whizpr
Jarka Bloemberg
Tel: 0317 410 483
mobillion(at)whizpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 77 dagen
Mobillion B.V. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Schneider Electric
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl