Amsterdam, 28 november 2007 - Spotzer Media Group, ’s werelds eerste leverancier van betaalbare multimediale videoreclamecampagnes, lanceert vandaag een nieuw platform (
www.spotzer.nl) dat kleine en middelgrote bedrijven in staat stelt in dertig minuten een professionele commercial te maken. Het nieuwe platform bevat ook nieuwe, verbeterde tools voor het plannen en inkopen van mediacampagnes op televisie, internet en narrowcastingnetwerken.
Sinds de lancering van Spotzer eerder dit jaar, biedt het bedrijf lokale adverteerders verspreid over de hele wereld toegang tot een online bibliotheek met kant-en-klare commercials van hoge kwaliteit voor televisie, internet en narrowcastingnetwerken. Tegen opmerkelijk lage kosten kopen klanten het recht om een commercial te gebruiken met de mate van exclusiviteit die bij hun budget past. Een plaatselijk bedrijf in Noord-Holland bijvoorbeeld, kan het exclusieve recht kopen op het gebruik van een commercial alleen in die regio of in een bepaalde stad. Dit kost slechts 500 euro, hetgeen het bedrijf een aanzienlijke besparing op de advertentiekosten oplevert. Vandaag kondigt Spotzer ook aan een investering te hebben ontvangen ter waarde van 10 miljoen euro van Sierra Ventures en European Directories, waar De Telefoongids deel van uitmaakt (kijk voor meer informatie en het persbericht hierover op:
www.edelmanpr.nl/pressroom.php?Action=PressReleases&CompanyId=69).
Met het nieuwe online zelfbedieningsplatform is zoeken in de videobibliotheek van Spotzer snel en simpel. Via de indexeer- en planningmachine kan een klant meteen de prijs en beschikbaarheid van een commercial zien. En met behulp van de editing tools kan hij online een commercial personaliseren met eigen logo’s, foto’s, slagzinnen en ander branding-materiaal.
De nieuwe multimedia planningtools geven de klant de mogelijkheid om in het beschikbare aanbod voor televisie, internet en narrowcastingnetwerken te zoeken, strategisch inzicht te verkrijgen en vervolgens “slimme” mediaplannen te maken om de doelgroep te bereiken, waar en wanneer deze kijkt.
“We zijn begonnen met een ambitieus plan om met gebruik van technologie de advertentiewereld op zijn kop te zetten”, aldus Chief Executive van Spotzer Andrew D. Klein. “Het vandaag gelanceerde platform is een belangrijke tweede stap. Kleine en regionale bedrijven verspreid over de hele wereld hebben nu toegang tot het soort hoogwaardige videoreclames, waarover voorheen alleen grote ondernemingen konden beschikken die een gerenommeerd reclamebureau in de hand namen.”
Beeldmateriaal van Spotzer en de nieuwe website kunt u opvragen via onderstaand contactpersoon.
Over Spotzer
Spotzer is het eerste wereldwijde long tail reclamebureau, wat wil zeggen dat het zich richt op kleine bedrijven. Door het efficiënt gebruik van internet kunnen kleinere bedrijven op verschillende plekken op de wereld, die geen enkele competitie met elkaar hebben, dezelfde filmpjes gebruiken. Spotzer levert complete videoreclamecampagnes op allerlei platforms aan lokale bedrijven verspreid over de hele wereld. Via de website (
www.spotzer.nl) kunnen adverteerders voor verrassend lage prijzen een commercial van hoge kwaliteit licentiëren en online indien gewenst zelf personaliseren. Adverteerders kunnen via Spotzer ook geografisch en demografisch gerichte mediacampagnes maken en reclametijd inkopen op televisie, websites en narrowcastingnetwerken. Een volledige campagne kan al worden gekocht voor 5000 euro. Spotzer werd in 2006 opgericht door Klein, die eerder de online investeringsbank Wit Capital opzette en Thed Lenssen, de dikwijls bekroonde Nederlandse reclameregisseur. De investeerders van het bedrijf zijn onder andere Sierra Ventures uit Silicon Valley, de bedrijfsgidsenuitgever European Directories en Cyrte Investments, een aan de Nederlandse mediaondernemer John de Mol gelieerd fonds.
# # #
Spotzer
Nina Breuning
Caroline Hulsman
Edelman - Amsterdam
+31 20 3010980
Nina.breuning@edelman.com caroline.hulsman@edelman.com