www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (19 jaar en 139 dagen geleden)
Bedrijf:

Imation benoemt Raymond Leung tot bestuurslid

CEO TDK Japan toegetreden tot raad van bestuur Imation

Schiphol-Rijk, 27 november 2007– Imation, marktleider op het gebied van verwisselbare opslagmedia, heeft Raymond Leung benoemd tot bestuurslid van Imation. Door de benoeming van Raymond Leung, is Imations raad van bestuur uitgebreid naar elf personen. De benoeming maakt deel uit van Imation´s overname van TDK´s opnamemedia. Imation geeft hiermee opvolging aan het recht van TDK om als Imations grootste aandeelhouder iemand aan te dragen voor de raad van bestuur.

“We zijn zeer tevreden met de aanstelling van Raymond in de raad van bestuur”, zegt Linda W. Hart, niet-uitvoerend voorzitter van de raad van commissarissen. “ De expertise van onze raad van bestuur wordt versterkt door Raymonds internationale achtergrond in de zakenwereld en ervaring in de gegevensopslagbranche.”

Momenteel is Raymond Leung CEO van TDK´s Aziatische dochteronderneming in China, Senior Vice President van TDK Japan en voorzitter van SAE Magnetics, een dochteronderneming volledig in het bezit van TDK. SAE Magnetics houdt zich bezig met het ontwikkelen, produceren en verkopen van magnetische opnamekoppen. Leung begon in 1981 bij het later door TDK overgenomen SAE Magnetics. In 2004 werd hij de eerste niet-Japanse bestuursfunctionaris van TDK.

Over Imation
Imation Corporation is fabrikant en leverancier van verwisselbare-opslagmedia, bestaande uit optische en magnetische media, flash drives en harddisk-cassettes. Het brede productassortiment van Imation voorziet in opslagbehoeften variërend van een paar megabyte tot honderden gigabytes. Imation is in meer dan zestig landen vertegenwoordigd en heeft producten voor zowel de consumenten- als de zakelijke markt. Imation’s tapecartridges worden gebruikt in rekencentra en in gedistribueerde opslagnetwerken en toegepast bij gegevensverwerking en beveiliging, in bedrijfscontinuïteitsprogramma’s en voor back-up en archivering. De vraag naar Imation’s optische producten en flash drives wordt gedreven door de behoefte aan betrouwbaarheid, gemak en draagbaarheid bij de opslag en het beheer van zakelijke gegevens, foto, film, illustraties en muziek op bedrijfs- en thuiscomputers en steeds vaker in consumentenelektronica. Imation biedt ook het merk Memorex aan. Memorex staat bekend om de slogan: “Is it live or is it Memorex?” Tevens is Imation de exclusieve licentiehouder van TDK opnamemedia, een van ´s werelds marktleiders. Meer informatie over Imation is te vinden op www.imation.nl.

Meer informatie:
Persberichten en achtergrondinformatie zijn te vinden op www.imation.nl.
PublieksWerk B.V.
Mirja van Baggem
t: (020) 486 21 39
e: imation@publiekswerk.nl

Verstreken tijd: 19 jaar en 139 dagen
Imation Europe.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl